Barca: tabula rasa – Messi mostantól ismét csak a játékra koncentrál

R. B.R. B.
Vágólapra másolva!
2020.09.30. 16:49
null
Lionel Messi ismét csak a győzelemre koncentrál (Fotó: AFP)
Lionel Messi, az FC Barcelona hatszoros aranylabdás argentin labdarúgója interjút adott a Sportnak, ebben jelezte: a nyári szóváltások és nagy port kavaró kijelentések után tiszta lappal kezdi meg a 2020–2021-es idényt, és – ahogy eddig is – teljesen elkötelezett a klub iránt.

 

„Megértem, hogy egyesek szerint jobb lett volna, ha csendben maradok, mint általában, ám az előző néhány hétben sok fájdalom ért, s így fejeztem ki magamat – idézi a Sport Lionel Messit, aki a nyáron távozni akart nevelőklubjától, s többek között nem hagyta szó nélkül, hogy barátja, Luis Suárez az Atlético Madridba igazolt a katalánoktól.Aki ismer, tudja, képtelen vagyok másképp játszani. Mindig győzni akarok és igyekszem a legjobbamat nyújtani a pályán. Egész életemben így volt, s ezen nem változtatok. Még mindig teljesen elkötelezett vagyok Barca-címer iránt. Végezetül, ha a klubtagok vagy a szurkolók közül bárkit megsértettem a szavaimmal, legyenek tisztában vele, a cselekedeteim hátterében mindig az áll, ami a klubnak a legjobb.”

Messi pályafutása során a 2019–2020-as évad volt a második, amelyben nem nyert trófeát a Barcelonával. Az első Frank Rijkaard utolsó idénye, a 2007–2008-as kiírás volt.

A Barca Ronald Koemannal a kispadon megnyerte első tétmérkőzését az új szezonban. A Villarreal elleni 4–0-s siker során Messi is eredményes volt.

Legfrissebb hírek

La Liga: Getafe–Real Madrid

Spanyol labdarúgás
1 órája

La Liga: gyenge meccsen ikszelt az Elche és a Bilbao

Spanyol labdarúgás
6 órája

Flick a kiállításáról: Nem támadtam a játékvezetőt...

Spanyol labdarúgás
9 órája

MLS: Messi-mesterhármas; Gazdag gólja is kellett a Columbus Crew fontos győzelméhez

Minden más foci
13 órája

Csereembereknek köszönheti a győzelmet az Atlético

Spanyol labdarúgás
23 órája

A 93. percben született Araújo-góllal nyert a Barcelona

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 18:10

Hiába a korai vezetés, a Mallorca tíz perc alatt lerendezte a Barca-verő Sevillát

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 16:29

Sorozatban négy nyeretlen meccs után újra győzött az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.10.17. 23:00
Ezek is érdekelhetik