Tragédia: a vizsgálatok szerint Reyes 200-nál is gyorsabban hajtott

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.06.03. 08:57
null
José Antonio Reyes 1983–2019 (Fotó: AFP)
Az As úgy tudja, hogy defekt, majd az autó tankjának a felrobbanása okozta José Antonio Reyes halálát.

Mint megírtuk, közlekedési balesetben, 35 évesen elhunyt a Sevilla, az Arsenal, a Real Madrid és az Atlético Madrid korábbi játékosa, a 21-szeres spanyol válogatott támadó, José Antonio Reyes, aki a most befejeződő idényben a spanyol másodosztályú Extremadurában játszott.

Reyes Sevillából szülővárosa, Utrera felé tartott csapata edzése után, 11.40-kor azonban az autója letért az A-376-os autópályáról, és kigyulladt. A hírek szerint a játékoson kívül ketten utaztak még a járműben, egyikük Reyes unokatestvére, Jonathan Reyes volt, aki szintén életét vesztette.

Az As a tragédiával kapcsolatban új információkat közölt: a lap tudomása szerint a nyomozás során megállapították, hogy Reyes gyorsan hajtott, s 200 kilométer per óránál is sebesebben haladt Mercedes típusú gépjárművével, amely defektet kapott és megcsúszott, ezt követően pedig egy válaszfalnak ütközött. Az autó felborult, a tank pedig felrobbant – ez okozta Reyes és az unokatestvére halálát.

Az autóban ülő harmadik utas Reyes másik unokatestvére, Juan Manuel Calderón volt, őt a beleset után súlyos sérülésekkel, válságos állapotban szállították kórházba – a jelentések szerint testének több mint 60 százalékát borítják égési sérülések.

Az As továbbá fotókat is közölt a szerencsétlenségről.

(Fotó: as.com)
(Fotó: as.com)
(Fotó: as.com)
(Fotó: as.com)

Legfrissebb hírek

Meghalt Lukaku édesapja, korábbi válogatott labdarúgó

Minden más foci
5 órája

Gyászol Lewis Hamilton, elvesztette hű társát

F1
20 órája

Súlyosan megsérült a pályán, 21 évesen elhunyt az Arsenal korábbi akadémistája

Angol labdarúgás
2025.09.25. 21:44

Szeptember 30-án helyezik végső nyugalomra Nagy Tibort

Labdarúgó NB II
2025.09.23. 20:57

Gyász: elhunyt a férfi tenisz ikonja, Niki Pilic

Tenisz
2025.09.23. 15:22

Gyász: elhunyt a Pécs korábbi NB I-es csatára

Labdarúgó NB I
2025.09.22. 13:58

Végső búcsút vettek Takács Tibortól

Torna
2025.09.19. 14:47

„Te voltál és Te maradsz a váci futball legnagyobb legendája” – Zombori András megemlékezése Nagy Tiborról

Labdarúgó NB I
2025.09.18. 16:04
Ezek is érdekelhetik