Spanyolország: emberrablás miatt őrizetben a portugál védő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.02.21. 10:51
null
Rúben Semedót (balra) legutóbb decemberben láthattuk a pályán (Fotó: AFP)
Emberrablás és rablás vádjával őrizetbe vették Rúben Semedót, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Villarreal középhátvédjét.

 

A vádak szerint a 23 éves portugál futballista két társával elrabolt és megkötözött egy embert, majd betört a házába, ahonnan 24 ezer eurót (átszámítva 7.5 millió forintot), egy számítógépet és más értéktárgyakat tulajdonított el. Az áldozat február 12-én horzsolásokkal és törött bokával jelent meg a valenciai rendőrkapitányságon, ahol feljelentést tett az elkövetők ellen. Miután kiderült, hogy a vádak valósak, a spanyol csendőrség (Guardia Civil) őrizetbe vette Semedót.

A Villarreal jelezte, kellő komolysággal kezeli az ügyet és fegyelmi vizsgálatot indít a futballistával szemben.

A spanyol klub 2017 nyarán 14 millió eurót fizetett a Sporting CP-nek Semedóért, aki súlyos izomsérülése miatt eddig csupán öt tétmérkőzésen lépett pályára a Villarrealban, legutóbb december közepén a Barca ellen.

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított Lamine Yamallal a Barcelona – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.05.27. 20:40

Raúl bejelentette, hogy elhagyja a Real Madridot

Spanyol labdarúgás
2025.05.27. 13:50

„Úgy érzem, hazatértem” – Xabi Alonso aláírta szerződését a Real Madriddal

Spanyol labdarúgás
2025.05.26. 13:58

Lewandowski duplázott, a Barcelona sima győzelemmel búcsúzott az idénytől

Spanyol labdarúgás
2025.05.25. 22:59

Xabi Alonso a Real Madrid új edzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.05.25. 12:12

Győzelmével megmenekült az Espanyol; a Leganés hiába intézte el simán Nikitscheréket, kiesett

Spanyol labdarúgás
2025.05.24. 23:15

A Real Madrid győzelemmel búcsúztatta Modricot és Ancelottit

Spanyol labdarúgás
2025.05.24. 18:29

La Liga: a Betis döntetlennel hangolt a Konferencialiga-döntőre

Spanyol labdarúgás
2025.05.23. 22:58
Ezek is érdekelhetik