Real Madrid: James távozhat, ha a megszabott feltétel teljesül

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.04.05. 16:26
Angol lapértesülések szerint a Real Madrid labdarúgócsapata a nyári átigazolási időszakban hajlandó megválni James Rodrígueztől, de csak akkor, ha 75 millió eurót kap érte. A kolumbiai válogatott középpályás iránt a Chelsea és a Manchester United érdeklődik.

A 24 esztendős játékos a jelenlegi szezonban 23 tétmérkőzésen hat gólt és nyolc gólpasszt jegyzett a Real Madrid színeiben, de Zinedine Zidane vezetőedző nem elégedett a teljesítményével és a hozzáállásával, ezért a nyáron nem gördít akadályt a távozása elé.

A királyi együttes a 2014-es világbajnokság után 75 millió eurót fizetett Jamesért a Monacónak – a vételár a bónuszokkal együtt a 90 milliót is elérheti –, és a Mirror értesülései szerint legalább ugyanennyit szeretne kapni érte, ennél alacsonyabb összegért nem szívesen engedné el.

A kolumbiai válogatott játékos iránt állítólag a Manchester United és a Chelsea érdeklődik, míg a Juventus a magas vételár miatt kiszállt a versenyfutásból.

Legfrissebb hírek

Az Arsenal és a Manchester United is otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
2025.10.04. 17:59

Nápolyt látni és újjászületni – a Scott McTominay-portré

Képes Sport
2025.10.04. 12:21

Carragher: Amorim manchesteri időszaka rémálom, véget kell vetni neki!

Angol labdarúgás
2025.09.30. 16:51

Bruno Fernandes újra tizenegyest rontott, kikapott a Brentfordtól a Man. United

Angol labdarúgás
2025.09.27. 15:32

Amorim: Megértem a szurkolókat, még én sem tudom, mire számíthatok a csapattól...

Angol labdarúgás
2025.09.26. 18:49

Nem fizetett gyermektartást, börtönbe kerülhet a korábbi MU-játékos

Minden más foci
2025.09.24. 17:04

A Manchester United kihasználta az emberelőnyét, és Casemiro butasága ellenére is megverte a Chelsea-t

Angol labdarúgás
2025.09.20. 20:40

Vlahovics csak a legjobbakhoz igazolna, de ki fizet érte eleget?

Olasz labdarúgás
2025.09.19. 10:51
Ezek is érdekelhetik