Barcelona: hat klub verseng Dani Alves kegyeiért

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.03.25. 14:02
null
Nem kell aggódnia Dani Alvesnek, a Barcán kívül hat klub verseng az aláírásáért (Fotó: Reuters)
Spanyol lapértesülések szerint nagy versengés várható az FC Barcelona labdarúgócsapatának sztárjáért, a nyáron minden bizonnyal „szabadügynökké” váló brazil Dani Alvesért.

Dani Alvest az utóbbi hónapokban már több klubbal is szóba hozták, ám a 31 éves védő még nem tudja, hol folytatja a pályafutását.

A spanyol Sport internetes hírportál szerint a 79-szeres brazil válogatott játékost szívesen szerződtetné az angol Manchester United és a Liverpool, az olasz Juventus és a Milan is, de a német Borussia Dortmund és a több brazilt felvonultató PSG is szeretné csapatában tudni, ám Dani Alves azt sem zárta ki, hogy megújítja 2015 nyarán lejáró szerződését a Barcelonával.

A honlap megemlíti azt is, hogy a Manchester United, Paris Saint-Germain duóból kerülhet ki a „győztes”, de az is elképzelhető, hogy a játékos hosszabbít a Barcelonával.

Alves többször elárulta már, hogy szívesen maradna a katalánoknál, ugyanakkor a Manchester United neve is csábítóan hangzik számára, a francia élcsapat mellett honfitársai szólnak, akik minden erejükkel azon vannak, hogy a Ligue 1-be csábítsák a védőt.

Legfrissebb hírek

Őrségváltás – Deák Zsigmond publicisztikája

Minden más foci
2 órája

Szaúd-Arábiába szerződött a vb-ezüstérmes védő – hivatalos

Minden más foci
7 órája

Luis Enrique: A PSG és a Real Madrid helyzetét nem lehet összehasonlítani

Klub-vb
17 órája

Osztálykülönbség: a PSG négy gólt vágva ütötte ki a Real Madridot a klub-vb elődöntőjében!

Klub-vb
2025.07.09. 23:03

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
2025.07.09. 09:42

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
2025.07.09. 08:11

Klub-vb: a Fluminensének kémkedett a volt Chelsea-klasszis

Klub-vb
2025.07.08. 17:17

Klub-vb: a párizsiaknak kétmeccses eltiltás járt, Huijsennek csak az elődöntőt kell kihagynia

Klub-vb
2025.07.08. 13:39
Ezek is érdekelhetik