Barcelona: katari tárgyalások, átnevezhetik a Camp Nout

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.02.05. 18:12
Az FC Barcelona labdarúgócsapatának otthona, a Camp Nou új nevet kaphat – árulta el a katalán együttest szponzoráló Qatar Airways vezérigazgatója.

„A Qatar Airways és a Barcelona értékei nagyon hasonlóak. Bármi megtörténhet, rengeteg meglepetéssel készülünk, az egyik ezek közül pedig a Camp Nou-névhez kötődik” – árulta el egy sajtótájékoztatón Akbar al-Baker, a légitársaság vezérigazgatója.Akbar al-Baker, a légitársaság vezérigazgatója.

„Tiszteljük a szponzorunkat, és nagyon elégedettek vagyunk az együttműködéssel, amely remélhetőleg még sok-sok évig tart majd. Hamarosan tárgyalunk a hosszabbításról, a részleteket pedig még idén közöljük” – mondta sejtelmesen Javier Faus, a gránátvörös-kékek alelnöke.

Nem a Barcelona az első spanyol gigász, amelynél felvetődött a stadion nevének megváltoztatása a szponzor miatt, sajtóhírek szerint az ősi rivális Real Madrid arénája, a Santiago Bernabéu Stadiont is átkeresztelhetik hamarosan Abu-Dzabi Bernabéura.

Legfrissebb hírek

Az utolsó pillanatban döntött a Rayo az Alavés ellen, nincs már nyeretlen csapat a La Ligában

Spanyol labdarúgás
2 órája

Gianluca Zambrotta nem emlékszik a világbajnok olasz csapat magyar válogatott elleni vereségére

Spanyol labdarúgás
6 órája

Zsinórban négy elveszített el Clásico után a Real Madrid megverte a Barcelonát!

Spanyol labdarúgás
7 órája

Lamine Yamal a Real Madridról: Csalnak és panaszkodnak

Spanyol labdarúgás
2025.10.25. 10:08

Hansi Flick nem ülhet a kispadon a vasárnapi el Clásicón

Spanyol labdarúgás
2025.10.24. 19:19

Kérdéses Raphinha szereplése a vasárnapi el Clásicón – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.10.24. 16:28

Férfi kosár Euroliga: tizenöttel kikapott litván ellenfelétől a Barcelona

Kosárlabda
2025.10.23. 23:29

Dupla Tízes: Mbappé vagy Yamal? Alonso vagy Flick? Régi fényében csillogva jön az el Clásico

Spanyol labdarúgás
2025.10.23. 16:51
Ezek is érdekelhetik