Atlético: folytathatja karrierjét a szívműtéten átesett argentin

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.12.12. 17:57
Folytathatja pályafutását Ángel Correa, aki a nyáron szívműtéten esett át. A 19 esztendős argentin utánpótlás-válogatott támadó klubváltásáról már a legutóbbi szezon végén megegyezett a San Lorenzo és az Atlético Madrid, de addig nem vált véglegessé a transzfer, amíg nem derült ki, Correa visszatérhet-e a pályára.

A júniusi hírek arról szóltak, hogy a játékstílusa alapján Juan Román Riquelméhez, a testalkata szerint pedig Sergio Agüeróhoz hasonlított futballista rutinműtéten esik, és csak néhány napos pihenőre kényszerül, de később kiderült, súlyosabb a probléma.A júniusi hírek arról szóltak, hogy a játékstílusa alapján Juan Román Riquelméhez, a testalkata szerint pedig Sergio Agüeróhoz hasonlított futballista rutinműtéten esik, és csak néhány napos pihenőre kényszerül, de később kiderült, súlyosabb a probléma.

A júliusban megoperált Correa több hónapot hagyott ki, de végül megkapta az orvosok engedélyét a játékra, folytathatja a pályafutását, és hamarosan edzésbe állhat az Atléticónál.

„A megállapodás már korábban megszületett a két klub között, csak a vételár átutalását halasztottuk el. Az Atlético vezetői december 10-én Buenos Airesben jártak, ahol aláírtuk a papírokat. Az első részletet januárban folyósítják, összesen 5.6 millió euróval gazdagodunk” – mondta Matías Lammens, a San Lorenzo elnöke.

Az AS értesülései szerint azonban Correa ebben az idényben nem lép pályára a spanyol bajnoknál, mert a télen kölcsönadják a Rayo Vallecanónak, melynek színeiben február elején, az U20-as dél-amerikai kontinenstorna után mutatkozhat be.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid bejelentette Kerkez csapattársának szerződtetését – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:26

A bekapcsolt locsoló sem rontotta el a Barcelona kedvét, Laporta is táncra perdült – videók

Spanyol labdarúgás
2025.05.16. 08:54

„Az idény második fele hihetetlen volt” – Hans-Dieter Flick a Barcelona bajnoki címe után

Spanyol labdarúgás
2025.05.16. 07:47

Büntetőeljárás indult a Real Madrid hátvédjével szemben

Spanyol labdarúgás
2025.05.15. 10:55

Lamine Yamalt dicsérte, Kylian Mbappét kritizálta Fabio Capello

Spanyol labdarúgás
2025.05.14. 14:23

A Valencia egy félidő alatt három gólt rúgott a Getafénak

Spanyol labdarúgás
2025.05.10. 16:00

Kórházba került a Girona vezetőedzője, a hétvégi bajnokin sem ülhet le a kispadra

Spanyol labdarúgás
2025.05.09. 17:10

Raphinha: Úgy éreztem, Xavi nem bízott bennem eléggé

Spanyol labdarúgás
2025.05.06. 13:04
Ezek is érdekelhetik