Juventus: Torino izgatottan várja Cristiano Ronaldót

Vágólapra másolva!
2018.07.15. 14:12
null
Torinóban tetőzik a CR-láz (Fotó: AFP)
Felfokozott várakozás jellemzi Torinót, ahová hétfőn érkezik meg a Juventus labdarúgócsapatához szerződött Cristiano Ronaldo.

Az északolasz város üzletembereinek egy csoportja ötezer plakátot helyeztetett el a városközpontban a „Bem-vindo em Torino” (Isten hozott Torinóban) portugál nyelvű felirattal, az utcákon pedig rendőrök tucatjai biztosítják majd a szupersztár útját a repülőtértől az orvosi vizsgálat helyszínéig.

A szurkolók aligha kerülhetnek közel új kedvencükhöz, mivel a CR7-nek becézett csatárt hermetikusan elzárják hétfőn a külvilágtól. A hatalmas médiaérdeklődésre való tekintettel a Juve egy nagyobb helyiségben rendezi meg 18.30 órakor az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo sajtótájékoztatóját.

A 33 éves játékos százmillió euróért (32.4 milliárd forintért) hagyta el kilenc év után a Real Madridot, és 2022-ig szóló szerződést ír alá Torinóban, ahol évi 30 millió eurót (9.7 milliárd forintot) fog keresni.

Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo bejelentette, hogy nem vesz részt a klubvilágbajnokságon

Minden más foci
5 órája

Gasperini veszi át az AS Roma irányítását – hivatalos

Olasz labdarúgás
Tegnap, 17:15

Marco Baroni lett a Torino vezetőedzője – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.05. 13:42

Születésnapján jelentette be a francia védő igazolását a Juventus – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.05. 10:59

Jadon Sancho elköszönt, nem marad a Chelsea labdarúgója

Angol labdarúgás
2025.06.04. 07:41

Luka Modric Olaszországba, a Milanba tart – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.06.04. 07:16

Simone Inzaghi távozik az Intertől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.03. 19:09

Nem mind arany, ami fénylik – a Cristiano Ronaldo-hatás Szaúd-Arábiára, 3. rész

Képes Sport
2025.06.02. 17:03
Ezek is érdekelhetik