Serie A: kieső hely, felgyújtott autók – elege lett, távozik az elnök

Vágólapra másolva!
2017.02.07. 10:28
null
Daniele Sebastiani felgyújtott autóinak egyike (Fotó: ilcentro.gelocal.it)
Előző éjjel felgyújtották a Serie A-ban szereplő Pescara elnökének, Daniele Sebastianinak két autóját. Az olasz üzletember teljesen kiakadt, elmondása szerint az év végén távozik a klubtól.

Mintha nem lenne elég gondja Daniele Sebastianinak. A Pescara utolsóként, mindössze kilenc ponttal – egyetlen győzelmét az ellenfél játékosának jogosulatlan szereplése miatt szerezte – szerénykedik a Serie A utolsó helyén, így jó esélye van arra, hogy a következő szezont a másodosztályban kezdi meg – az azonban közel sem biztos, hogy jelenlegi elnökével.

Az olasz il Centro beszámolója szerint ugyanis előző éjjel, hajnali fél négy körül ismeretlen tettesek felgyújtották Sebastiani két autóját, amelyek a háza előtt álltak. A szomszéd szerencsére észrevette a lángokat, és hívta a tűzoltókat, akik fél ötkor eloltották a tüzet. Az esettel kapcsolatban a pescarai rendőrség várhatóan a délután folyamán ad ki közleményt.

„Felháborító, ami történt. Az év végén elhagyom a klubot” – mondta dühösen Sebastiani.

Legfrissebb hírek

Balogh Botondék a Juventusszal kezdenek az új bajnoki idényben

Olasz labdarúgás
13 órája

Az Atalanta horvát szakemberrel pótolja Gasperinit – hivatalos

Olasz labdarúgás
14 órája

Gasperini veszi át az AS Roma irányítását – hivatalos

Olasz labdarúgás
15 órája

Születésnapján jelentette be a francia védő igazolását a Juventus – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.05. 10:59

Klausz Milán visszatér Zalaegerszegre, Gattuso távozott a Hajduk Splittől

Minden más foci
2025.06.05. 09:23

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
2025.06.04. 23:38

Serie A: Sarri visszatérhet a Lazióhoz – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.06.02. 11:25

Az Atalanta levélben búcsúzott Gian Piero Gasperinitől

Olasz labdarúgás
2025.06.01. 19:12
Ezek is érdekelhetik