Serie B: Feczesin betalált korábbi csapata ellen

2012.12.17. 23:02
Az olasz labdarúgó-másodosztály (Serie B) 19. fordulójában Feczesin Róbert együttese, az Ascoli hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Bresciát.

A magyar légiós már a kezdősípszónál pályán volt a legutóbbi hat mérkőzésén három döntetlent és három vereséget felmutató Ascoliban, és már a 13. percben nagy helyzetbe került – egy kipattanó utáni lövését azonban védte a vendégek kapusa, Michele Arcari.

A második félidő elején aztán negyedóra alatt eldöntötte a mérkőzést a házigazda, előbb az 56. percben Marco Fossati vette be a vendégek kapuját, majd még az első óra letelte előtt a Feczesin Róbert is betalált Manuel Scalise nagyszerű beadása után (2–0).

A magyar játékos a 16. szezonbeli bajnoki mérkőzésén a negyedik gólját szerezte meg, ráadásul a mostani találat pikantériája, hogy 11-szeres válogatott támadó korábban 2007 és 2012 nyara között éppen a Brescia játékosa volt.