Olasz bundabotrány: optimista Juve-vezetők

Vágólapra másolva!
2006.10.11. 15:33
Címkék
A Juventus vezetői bizakodóan várják az Olasz Olimpiai Bizottság döntőbíróságának határozatát, miután szerdán befejeződött a meghallgatásuk az olasz labdarúgás egyik legnagyobb botrányában.
"Jelentős enyhítést várunk. Jogi képviselőink két órán át sorolták érveiket, remélhetőleg sikerrel. Optimisták vagyunk” – jelentette ki Giovanni Cobolli Gigli, a Juventus elnöke.

A torinói klub azt akarja, hogy az olasz sport legfontosabb fellebbviteli bírósága csökkentse a májusban kipattant vesztegetési botrány kapcsán hozott büntetést. A Juvét a második osztályba sorolták, s 17 pontot „levontak” teljesítményéből.

Az ügyben szintén érintett AC Milan és a Lazio szerda délután, míg a Fiorentina csütörtökön fejtheti ki álláspontját a bíróságon, amely várhatóan október végéig hozza meg döntéseit.
Legfrissebb hírek

Balogh Botond csapata megfosztotta veretlenségétől a Galatasarayt

Légiósok
18 perce

Sorozatban hetedik bajnokiját veszítette el a St. Pauli

Német labdarúgás
21 perce

A Leeds ellen véget ért a Nottingham hosszú böjtje

Angol labdarúgás
32 perce

F1, Sao Pauló-i Nagydíj, verseny

F1
34 perce

PL: Manchester City–Liverpool FC

Angol labdarúgás
49 perce

Kikapott Bolognában a Napoli; továbbra is nyeretlen és utolsó a Fiorentina

Olasz labdarúgás
53 perce

NB I: Nyíregyháza–Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
54 perce

Három góllal három pontot szerzett a Kazincbarcika ellen a Ferencváros

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik