La Liga: nyert az Atlético Madrid, és bajnok lett

A 2013–2014-es idény után ismét az Atlético Madrid ült fel a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) trónjára, miután hátrányból 2–1-re nyert a Real Valladolid ellen az utolsó, 38. fordulóban.

Griezmann gyönyörű góljával nyert a Barca, és megszerezte a bronzot

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó fordulójában az FC Barcelona 1–0-ra legyőzte idegenben a sereghajtó Eibart, így bebiztosította harmadik helyét a tabellán.

La Liga: fordított az Atlético, de még nem bajnok

Az Atlético Madrid hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Osasunát a La Liga 37. fordulójában, így továbbra is vezeti a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot.

La Liga: nyert a Villarreal; pontot szerzett a sereghajtó

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának csütörtöki játéknapján a Villarreal 2–0-ra nyert a Valladolid otthonában, míg a Betis idegenben 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó Eibarral.

La Liga: élesedik a kiesés ellen küzdők csatája

Az Eibar újabb lépést tett a bennmaradás felé azzal, hogy 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap, a Valladolid viszont közelebb került a kiesőzónához, 3–0-s vereséget szenvedett a Valencia otthonában. Este a Celta Vigo legyőzte a Villarrealt – hat gól és három piros lap született a mérkőzésen.

La Liga: otthon kapott ki az Eibar, sodródik a kiesés felé

A Real Sociedad 1–0-ra győzött a sereghajtó Eibar vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának hétfő késő esti mérkőzésén.

La Liga: az Atlético gólfesztivált rendezett a sereghajtó ellen

Hiába tartotta magát bő 40 percig az Eibar a listavezető Atlético Madrid otthonában, a fővárosi együttes – a félidei szünetet nem számolva – negyedóra alatt elsöpörte a sereghajtót. Az Atlético 5–0-ra nyert, ezzel a gólkülönbséget tekintve beállította az eddigi rekordját a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2020–2021-es idényében. Az Alavés eközben Rodrigo Battaglia 85. percben szerzet góljával 1–0-ra legyőzte az Huescát.

La Liga: három meccsen két gól és két vendéggyőzelem

Három meccsen összesen két gól született szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, amelyben a Levante és a Cádiz győzött.

La Liga: a Real Madrid hozta a kötelezőt az Eibar ellen

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának szombati játéknapján a Real Madrid otthon 2–0-ra legyőzte az Eibart.

Asensio és Benzema góljával könnyedén nyert a Real Madrid

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

La Liga: gyors gólváltás után ikszelt az Eibar a sereghajtóval

Az Eibar 1–1-es döntetlent játszott az Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában.

La Liga: meglepetés Madridban, a Levante legyőzte az Atléticót!

Meglepetés Madridban: a Levante 2–0-ra győzött a listavezető Atlético vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának szombati játéknapján.

La Liga: a 93. percben mentett pontot a Real Sociedad

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójában a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal. A Sevilla 2–0-ra nyert az Eibar otthonában, a Valencia pedig az Elchét győzte le 1–0-ra. A szombati játéknap meglepetését a Levante okozta, amely idegenben 2–1-re legyőzte a Real Madridot.

La Liga: zsinórban harmadszor is döntetlen a Celta–Eibar

Nem bírt egymással a Celta Vigo és az Eibar a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában.

La Liga: Luis Suárez duplájával fordított az Atlético Madrid

A Valencia 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Osasunával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójának csütörtöki mérkőzésén. Az esti meccsen az Atlético Madrid 2–1-re nyert az Eibar otthonában.

Király-kupa: kétgólos Valencia-siker, a Villarreal a hajrában nyert

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának vasárnapi mérkőzésein az élvonalbeli csapatok közül a Valencia, a Villarreal, a Granada, az Osasuna és a Betis is továbbjutott, az Eibar azonban 3–1-re kikapott a harmadosztályú Navalcarnerótól.

La Liga: a Levante fordított, és legyőzte az Eibart

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján a Levante 2–1-re nyert hazai pályán az Eibar ellen.