Tenisz: Ruud simán nyert, Djokoviccsal döntőzik az ATP-vb-n

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Casper Ruud simán legyőzte Andrej Rubljovot, és bejutott a vasárnapi döntőbe.

Tenisz: Djokovics két szettben nyert, ott lesz az ATP-vb döntőjében

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Novak Djokovics két szettben legyőzte az amerikai Taylor Fritzet, így bejutott a fináléba.

Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

Tenisz: Djokovics elképesztő szoros meccsen megverte Medvegyevet

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics három játszmában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet.

Tenisz: drámai mérkőzésen győzött Sztefanosz Cicipasz

Döntő szett tie-breakben sikerült győzedelmeskednie Sztefanosz Cicipasznak Danyiil Medvegyev felett a torinói ATP-világbajnokság Piros-csoportjának második fordulójában.

Tenisz: Djokovics két játszmában legyőzte Rubljovot

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics két játszmában legyőzte az első fordulóban szintén győzelemmel kezdő Andrej Rubljovot, ezzel őrzi hibátlan mérlegét a csoportjában.

Tenisz: meglepetés, Fritz legyőzte Nadalt az ATP-vb-n

Az amerikai Taylor Fritz simán legyőzte Rafael Nadalt vasárnap este Torinóban a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságának első napján.

Tenisz: Ruud nyerte az első meccset a világbajnokságon

A harmadik kiemelt norvég Casper Ruud nyerte meg Torinóban a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságának első mérkőzését, miután vasárnap két játszmában az ötödik kiemelt kanadai Felix Auger-Aliassime fölé kerekedett.

Tenisz: a világelső nem indul az ATP-világbajnokságon

Sérülés miatt kihagyja a férfi teniszezők jövő vasárnap kezdődő világbajnokságát a világelső Carlos Alcaraz – írja az MTI.

Tenisz: teljes az ATP-világbajnokság mezőnye

Teljessé vált a jövő vasárnap kezdődő torinói évzáró férfi tenisz-világbajnokság mezőnye.

Tenisz: Nadal és Alcaraz után Ruud is biztos vb-résztvevő

Casper Ruud biztosította helyét az évzáró tenisz-világbajnokságon azzal, hogy negyeddöntőbe jutott a szöuli kemény pályás viadalon.

ATP-vb: Zverev legyőzte Medvegyevet a döntőben

Alexander Zverev győzelmét hozta a férfi teniszezők idényzáró versenye, a torinói ATP Finals világbajnokság. A 24 esztendős német két szettben, 1 óra és 16 percnyi játék után múlta felül a címvédő Danyiil Medvegyevet. Zverev másodszor nyert az ATP-vb-n, 2018-ban Novak Djokovicsot tudta legyőzni a fináléban.

ATP-vb: Zverev győzött Djokovics ellen az elődöntőben

Alexander Zverev három szettben győzött a világelső Novak Djokovics ellen a Torinóban zajló ATP-világbajnokság elődöntőjében. A német játékos ellenfele az orosz Danyiil Medvegyev lesz a fináléban.

ATP-vb: Medvegyev két szettben nyert, ő az első döntős

Danyiil Medvegyev jutott elsőként döntőbe a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokságon, miután két szettben, 6:4, 6:2-re nyert a norvég Casper Ruud ellen.

ATP-vb: Novak Djokovics harmadik meccsét is megnyerte

A világelső Novak Djokovics mindössze három játékot veszítve győzte le a brit Cameron Norrie-t a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokságon.

ATP-vb: Ruud lesz Medvegyev ellenfele az elődöntőben

A norvég Casper Ruud három játszmában győzött az orosz Andrej Rubljov ellen a férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságán.

ATP-vb: Hurkacz legyőzésével Zverev is elődöntős

A férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságán a világranglistán 3. helyet elfoglaló német Alexander Zverev két játszmában 63 perc alatt legyőzte a 7. helyen álló lengyel Hubert Hurkaczot, és bejutott az elődöntőbe, amelyben a világelső szerb Novak Djokovics lesz az ellenfele.

ATP-vb: Djokovics legyőzte Rubljovot is, és elődöntős

A világelső Novak Djokovics a második mérkőzését is megnyerte, ezzel bejutott az elődöntőbe a férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságán – számolt be róla az MTI.

ATP-vb: Cicipasz visszalépett, Norrie a beugró

Az MTI értesülései szerint a görög Sztefanosz Cicipasz könyöksérülés miatt visszalépett a férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságától, a helyét a brit Cameron Norrie veszi át.

ATP-vb: a beugró Sinner simán megverte Hurkaczot

A beugró Jannik Sinner simán nyert Hubert Hurkacz ellen a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokságon. Piros csoportjában.

Kézilabda Eb: Tudta-e?