Tűz ellen tűzzel! Arsenal 3-3 Norwich

2469347 24693472469347 2469347
2012.05.05. 20:05
A Bet365 7-es szorzot adott a döntetlenre, mondhatni szép teljesítmény! Tűz ellen tűzzel? Igen , mert azzal a taktikával álltunk fel, mint az Arsenal....

A Bet365 7-es szorzot adott a döntetlenre, mondhatni szép teljesítmény!A Bet365 7-es szorzot adott a döntetlenre, mondhatni szép teljesítmény!

Tűz ellen tűzzel? Igen , mert azzal a taktikával álltunk fel, mint az Arsenal. Azaz a 4-2-3-1es felállással.

Norwich kezdő 11: Ruddy-Naughton,Martin,R. Bennett,Lappin-Howson,Johnson-E. Bennett,Hoolahan(74' Pilkington),Jackson(69' Steve Morison)-Holt(81' Wilbraham)

Padon maradt: Fox,Steer,Surman,Ward.

Elképesztően rosszul kezdtünk, már az első percben hátrányba kerültünk , amikor is Rosicky passzolt szépen Benayoun elé, aki a 16os sarkából szép csel után a hosszúba lőtt. 0-1

Ezután Grant Holt-tal az élen elkezdtünk veszélyesek lenni az Arsenal kapujára, majd a 12ik percben Naughton adja be a labdát, amit Hoolahan küld a kapura! Szcseszny benne volt ebbe a kapott golban. 1-1

Ezután az Arsenal kezdeményezett.

A 26ik pőrcben, már Holt örülhetett a gólnak, ugyan is egy kontra végén Hoolahan passzolt Holt-hoz, akinek lövése Gibbsről landolt a kapuba.1-2

Ezután az első félidö sérülésekkel folytatodott és 1-2 gólhelyzetekkel.

A második félidőben az Arsenal kezdemAényezett, de a Norwich is enyhén veszélyeztetett.

A 70ik percben ismét golt kaptunk! Egy szögletett követően védekeznünk kellett, nem tudtunk utána rendesen felszabadítani.Song nagyszerűen emelte át a teljes norwich védekezést és a védők mögül Van Persie ugrott ki aki a hosszuba lőtt. 2-2

A 80ik percben már a vezetést is megszerezte az Arsenal ,amikor is Van Persie lépett ki a védők mögül és megint gólt lőtt. 2-3

De a Norwich nem adta fel! A 85ik percben a cserekénz beállt Morison kapott egy nagy inditást Howsontól, majd a kapuba lőtt 3-3

3-3as döntetlennel végződött a taálkozó, pedig messze az Arsenal volt kikiálltva esélyesnek.

Az utolsó fordulóban az Aston Villa ellen játszunk!