Luis Suarez lett a végzetünk

2469347 24693472469347 2469347
2012.04.29. 09:04
3-0-ás vereséget szenvedtünk a Liverpooltól hazai környezetben! Összeállítások: Ruddy-Drury(12' R. Martin),Ward,R. Bennett,Naughton-Pilkington,Johnson,Fox(46'...

3-0-ás vereséget szenvedtünk a Liverpooltól hazai környezetben!3-0-ás vereséget szenvedtünk a Liverpooltól hazai környezetben!

Összeállítások: Ruddy-Drury(12' R. Martin),Ward,R. Bennett,Naughton-Pilkington,Johnson,Fox(46' Vaughan),Howson,E. Bennett-Morison(76' Holt)

Padon maradt: Hoolahan,Steer,Surman,Wilbraham.

Liverpool: Reina-Johnson,Carragher,Agger,Jose Enrique-Downing,Henderson,Gerrard(85' Coates),Shelvey,Bellamy-Suarez(85' Dirk Kuyt)

Padon maradt: Doni,Kelly,Skrtel,Maxi,Spearing

Egy nagyon rossz statisztikát kelett volna kijavitani, ami az, hogy a Norwich az elmult 12 meccsén mindig kapott gólt.

Már a 12ik percben cserélnünk kelett, ugyanis Adam Drury megsérült.

A 24ik percben Gerrard szeret labdát, majd passzolt Suarezhez, aki a 16 elején okosan a hosszu oldalba lőtt. 0-1

4 perc múlva ismét villant a Liverpool. A Ward bizonytalankodását Suarez kihasználta és oldalt tört a 16oson belülre, majd a kaputol durván 10 méterről ismét a hosszúba lőt. 0-2

Ezután is a Liverpool játszott fölényben. A Szünet után Vaughan is pályára léphetett de a Norwich csak az első 5 percben tudott helyzeteket kidolgozni.

A 82ik percben egy Norwich labdavesztés követően Suarez indult meg és 10 méterrel elhagyva a középpályát a kapuba emelte a labdát. 0-3

Elkerülhető gólokat kaptunk!

A következő meccsenünk május 5ikén az Arsenal otthonában lesz. Ha a Norwich valamelyik meccsén szeret legalább 1 pontot, akkor már matematikailag sem eshet ki.

A Top 10-be kerülést 3 pont válassza el.