NFL: Packers-nyakkendő miatt rúgtak ki egy chicagói autókereskedőt

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.01.26. 08:26
Címkék
Egy chicagói autókereskedésből menesztettek hétfőn egy alkalmazottat, miután Green Bay Packers-nyakkendőben ment dolgozni egy nappal azután, hogy a profi amerikaifutball-liga (NFL) Nemzeti főcsoportjának fináléjában a Packers legyőzte a Chicago Bearst.

John Stone azért viselte a ruhadarabot, mert így akart tisztelegni nagymamája emléke előtt, aki Green Bay-rajongó volt.

Felettese ötször szólította fel Stone-t, hogy vegye le a nyakkendőt, ám ő minden esetben megtagadta, ami végül az állásába került.

Az üzletvezető állítása szerint azért rúgta ki alkalmazottját, mert cége reklámjaiban többször szerepelt a Bears, emellett attól tartott, hogy az ősi rivális emblémája elijeszti majd a vevőket.

A háromszoros bajnok Green Bay Packers 21–14-re győzött a chicagói Soldier Fielden, s a február 6-i nagydöntőben, a 45. Super Bowlon a hatszoros SB-győztes Pittsburgh Steelersszel találkozik majd Dallasban.

Legfrissebb hírek

Nem ez a két harc a végső – Bobory Balázs publicisztikája

Magyar válogatott
18 perce

Csúcstámadás – Somogyi Zsolt jegyzete

Magyar válogatott
18 perce

A Kiel és a Melsungen is negyeddöntős a kézilabda Német Kupában

Kézilabda
20 perce

Birkózás: a Ferencváros nyerte meg a csapatbajnokságot

Birkózás
43 perce

Az Inter megszenvedett a Kajrattal, de hibátlan maradt a BL-ben

Bajnokok Ligája
57 perce

Victor Osimhen mesterhármasával nyert Amszterdamban a Galatasaray – Sallaival a soraiban

Bajnokok Ligája
57 perce

Háromszor vezetett a Bruges a Barcelona ellen, iksz lett a vége

Bajnokok Ligája
58 perce

Foden duplázott, Haaland is betalált, megverte a Manchester City a Dortmundot

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik