2. Bundesliga: Dárdai Pál óriási gólt lőtt szabadrúgásból – videó

R. P.R. P.
2024.02.16. 19:22
Dárdai Pál nagy gólt lőtt! (Fotó: Imago)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 22. fordulójában ifj. Dárdai Pál betalált a Hertha BSC-ben a Magdeburg elleni mérkőzés első félidejében. Íme, a gól!

Bár a második játékrészben egyenlítettek a vendégek, a duplázó Fabian Reese találatával 3–2-es győzelmet aratott id. Dárdai Pál csapata. A csapata második gólját szerző  Ifj.  Dárdai Pált az édesapja lecserélte a 68. percben. Testvérei közül Dárdai Márton kezdett és végig is játszotta a mérkőzést, Dárdai Bencét nem nevezték a találkozóra.

A Herthának 32 pontja van, és a 8. helyen áll a bajnokságban, igaz, a forduló többi összecsapása még hátravan.

A holland másodosztályban Hegyi Krisztián a hatodik meccsén a negyedik alkalommal hozta le a meccsét kapott gól nélkül. Ráadásul most egy büntetőt is védett az AZ elleni találkozón.

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
Hertha BSC–Magdeburg 3–2 (Reese 33. – 11-esből, 59., Dárdai P. 39., ill. Atik 22., Tobias Müller 51.)
Kiállítva: Hugonet (37., Magdeburg)
Hertha: ifj. Dárdai Pál a 68. percben  lecserélte őt edzője, idősebb Dárdai Pál, Dárdai Márton végigjátszotta a meccset, Dárdai Bencét nem nevezték.
Az állás: 1. St. Pauli 42 pont (21 meccs), 2. Holstein Kiel 39 (21), 3. Hamburg 37 (21), …8. Hertha 32 (22)