Légiósok: Zivzivadze a 95. percben mentett pontot csapatának Németh Andrásék ellen – videó

L. M.L. M.
2023.08.06. 17:05
Budu Zivzivadze első gólját szerezte az idényben (Fotó: Getty Images)
A korábban Mezőkövesden, Újpesten és Székesfehérváron is megforduló Budu Zivzivadze 95. percben szerzett góljával egyenlített, és tartott otthon egy pontot a Karlsruhe a Hamburg ellen a német másodosztályban (2. Bundesliga). A vendégeknél Németh András nem lépett pályára.

Remek cserének bizonyult a német másodosztályú Karlsruhéban Budu Zivzivadze. A korábban Magyarországon több mint három évig légióskodó grúz támadó a 78. percben szállt be a Hamburg ellen, majd a hosszabbításban szerzett gólt, pontot mentve a hazaiaknak.

A vendégeknél ott ült a kispadon Németh András, a magyar válogatott támadója azonban nem kapott lehetőséget.

ZIVZIVADZE GÓLJA

NÉMETORSZÁG
2. BUNDESLIGA
2. FORDULÓ

Karlsruhe–Hamburg 2–2 (Schleusener 14., Zivzivadze 90+5., ill. Bénes 61., Glatzel 65.)
Hamburg: Németh András nem lépett pályára.