Bundesliga: Szalai új riválisa – dán gólkirály a Hoffenheimben

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2019.07.27. 18:49
null
Robert Skovnak már az Európa-ligában is van gólja (Fotó: AFP)
A TSG Hoffenheim labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy megegyezett a Köbenhavn 23 éves támadójával, Robert Skovval. A fiatal dán játékos 2024 nyaráig ír alá a német klubnál.

 

Robert Skov a Köbenhavn színeiben 30 gólt lőtt – ezzel gólkirály lett a dán bajnokságban –, illetve 10 gólpasszt adott az elmúlt idényben. A gólerős futballista a pálya szélén játszik, általában a jobb oldalról indul befelé, onnan cselez a bal lábára.

A Hoffenheim a hivatalos oldalán számol be arról, hogy megállapodott Skovval, már csak az aláírása hiányzik a szerződésről, amely 2024-ig szól majd. A Transfermarkt nagyjából 13 millió euróra becsüli a labdarúgó értékét, arról azonban egyelőre nincsenek hivatalos információk, hogy Szalai Ádám együttese mennyit fizetett a Köbenhavnnak Robert Skovért.

Legfrissebb hírek

Matheus Saldanha: Mintha egy filmben szerepelnék!

Minden más foci
11 órája

Viharos hónapok jöhetnek a Bayernnél – átalakulhat a vezetőség

Német labdarúgás
13 órája

Elbúcsúzott egy lipcsei legenda, Hamburgban folytatja

Német labdarúgás
2025.07.13. 20:42

Rekordigazolás a Leverkusennél, ő érkezett Wirtz helyére – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.13. 10:26

„Senki sem áll a klub érdekei felett” – a Sporting klubelnöke Gyökeres átigazolásáról

Minden más foci
2025.07.12. 21:47

A Puskás Akadémia tehetsége Wolfsburgba szerződött

Német labdarúgás
2025.07.11. 15:35

Az Arsenal lemondhat Gyökeresről; Dzeko és Immobile is visszatért Olaszországba – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.10. 22:44

Szaúd-Arábiába szerződött a vb-ezüstérmes védő – hivatalos

Minden más foci
2025.07.10. 18:11
Ezek is érdekelhetik