Hertha: az alapember csalódott, hogy a hétvégén nem került be a keretbe

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.04.24. 13:40
null
Lazaro pihenőt kapott Dárdai Páltól (Fotó: AFP)
Valentino Lazaro, a német élvonalbeli Hertha BSC osztrák labdarúgója meglepődött, hogy Dárdai Pál vezetőedző a Bundesliga legutóbbi fordulójában nem nevezte őt a keretbe a Hannover elleni találkozóra.

 

A 23 esztendős jobbszélső ebben az idényben harminc tétmérkőzésen lépett pályára a berliniek színeiben – rendre kezdőként, sőt Dárdai csupán egyszer cserélte le.

Lazaro vasárnap a lelátóról nézte, amint a Hertha gól nélküli döntetlent játszott a sereghajtó Hannoverrel.

„Természetesen meglepődtem – idézi a Berliner Zeitung Valentino Lazarót.Szerettem volna játszani, mert úgy érzem, ez a meccs jó lehetőség lett volna arra, hogy visszanyerjük az önbizalmunkat. Csalódott voltam, hogy nem lehettem ott a keretben. Az edző döntését el kell fogadnom. Természetesen beszéltem Dárdaival. Azt mondta, muszáj pihennem, mert rengeteg mérkőzést játszottam. Remélem, ez jó hatással lesz rám! Az edzésen igyekszem bizonyítani, hogy a Frankfurt ellen mindent beleadhassunk.”

Az osztrák válogatott játékos azt is elárulta, a Hertha futballistáit sokkolta a hír, miszerint a nyártól nem Dárdai Pál lesz a csapat vezetőedzője.

Legfrissebb hírek

Nagyon sok pénzt buknának a játékosok, ha a Lipcse lemaradna a Bajnokok Ligájáról

Német labdarúgás
Tegnap, 11:07

Florian Wirtz kikosarazta a Real Madridot és a Manchester Cityt – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.05.06. 21:10

Menesztette vezetőedzőjét a Wolfsburg – hivatalos

Német labdarúgás
2025.05.04. 22:26

A Freiburg kezéből kicsúszott a kétgólos előny, de így is bajnokká avatta a Bayern Münchent

Német labdarúgás
2025.05.04. 19:34

Bundesliga: megúszta a horrorisztikus ütközést a bochumi csatár

Német labdarúgás
2025.05.04. 18:31

Lőw Zsolt: Ha a félidőben ajánlották volna fel, nem írom alá a döntetlent, de...

Német labdarúgás
2025.05.04. 11:45

Bundesliga: Dárdai Bencéék nagy verést kaptak Dortmundban

Német labdarúgás
2025.05.03. 20:26

Kétgólos hátrányból fordított a Bayern Lőw Zsolték ellen, de Poulsen a 95. percben elnapolta a bajnokavatást

Német labdarúgás
2025.05.03. 17:25
Ezek is érdekelhetik