Bayern: többé nem téma Coman és Lewandowski balhéja

Vágólapra másolva!
2019.04.12. 15:47
null
Szent a béke Lewandowski és Coman között (Fotó: AFP)
A csütörtöki edzésen nézeteltérésbe keveredett egymással Kingsley Coman és Robert Lewandowski, de a Bayern München labdarúgócsapatának edzője, Niko Kovac szerint már lezárták az ügyet.

 

A német sajtó még csütörtökön számolt be arról, hogy a 22 éves francia és a 30 éves lengyel támadó összekülönbözött a gyakorláson, és csak amiatt nem került sor ütésváltásra a felek között, mert csapattársaik közbeavatkoztak.

A német bajnokságban listavezető bajorok pénteki sajtótájékoztatóján a horvát vezetőedző, Niko Kovac megerősítette: volt nézeteltérés a felek között.

„Az edzés után mind a két játékossal elbeszélgettem, s ők elnézést kértek. Nem szabtunk ki büntetést, lezártuk a témát” – kommentálta a történteket Kovac.

A müncheniek múlt szombaton 5–0-ra megverték az addig első helyen álló Borussia Dortmundot, így hat fordulóval a Bundesliga vége előtt egypontos előnnyel állnak a tabella élén.

A Bayern vasárnap a Fortuna Düsseldorf vendége lesz.

Legfrissebb hírek

Veszélyben Schäfer András helye az Unionban

Légiósok
Tegnap, 9:46

Felkészülés: a Bayern Svájcban, a Real Madrid Ausztriában nyert

Minden más foci
2025.08.12. 20:46

„A kluboknak erőt kell mutatniuk!” – Rummenigge szerint a játékosok túl nagy hatalmat kapnak

Német labdarúgás
2025.08.11. 14:30

Florian Wirtz lett az előző szezon legjobb futballistája Németországban

Német labdarúgás
2025.08.10. 18:21

Felkészülés: csúnyán elpáholta a Tottenhamet a Bayern

Minden más foci
2025.08.07. 20:46

Gulácsi Péter egy lipcsei hospice-gyermekkórháznak ajánlotta fel a bónuszát

Német labdarúgás
2025.08.04. 20:04

A Chelsea még ezen a nyáron megszerezné Xavi Simonst és Garnachót is – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.08.04. 19:51

Bayern: megműtütték Pavlovic szemgödrét, több hetes kihagyás vár rá

Német labdarúgás
2025.08.02. 14:20
Ezek is érdekelhetik