Bundesliga: megsajnálta az ellenfelét, eltöröltette a sárga lapját - videó

Vágólapra másolva!
2014.09.29. 13:10
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójában az újonc Paderborn 2–1-es vereséget szenvedett a Mönchengladbactól, a találkozó azonban nem a gólok miatt maradt emlékezetes.

A Gladbach játékosa, a nyári vb-döntőn pályára lépő, ott egy ütközés után eszméletét vesztő Christoph Kramer megúszta sárga lap nélkül az újonc elleni hétvégi bajnokit, ehhez azonban több kellett, mint szerencse. a nyári vb-döntőn pályára lépő, ott egy ütközés után eszméletét vesztő Christoph Kramer megúszta sárga lap nélkül az újonc elleni hétvégi bajnokit, ehhez azonban több kellett, mint szerencse.

Stefan Kutschke, a Paderborn játékosa hatalmasat esett egy gyors kiugrás után, a játékvezető pedig mivel nem állt a közelben, nem gondolkodott, azonnal a zsebéhez nyúlt.

Látta ezt a „sértett” is, aki mivel úgy érezte, nem történt valós szabálytalanság, odaszaladt Marco Frizthez, és közölte, felesleges a lap, inkább menjen tovább a meccs.



A játékvezetőt is meghatotta a gesztus, így félbehagyta a könyvelést, majd miután lepacsizott a támadóval, elrakta a lapot.

Nem meglepő módon Kutschke ezzel egy pillanat alatt kivívta a a szurkolók, a játékosok és vezetőedzők elismerését.

Legfrissebb hírek

Tovább robog Werner Lipcséje, Gulácsiék legyőzték a Hamburgot is

Német labdarúgás
7 órája

Schäfer András nélkül verte meg a Mönchengladbachot az Union Berlin

Német labdarúgás
2025.10.17. 22:33

Korábbi klubja gyógyszerei miatt bármikor meghalhat a horvát csatár

Német labdarúgás
2025.10.09. 14:59

Dárdai Bence: Remélem, később azt mondhatom, ez az időszak erősebbé tett

Légiósok
2025.10.07. 17:31

Harry Kane szívesen szerződést hosszabbítana a Bayern Münchennel

Német labdarúgás
2025.10.07. 15:06

Kiütéssel nyert a Hamburg a Mainz ellen

Német labdarúgás
2025.10.05. 19:40

Gulácsi Péter: Egyértelmű volt, hogy maradni akarok

Német labdarúgás
2025.10.05. 10:23

Luis Díaz duplájára alapozva Frankfurtban is hibátlan maradt a Bayern München

Német labdarúgás
2025.10.04. 20:30
Ezek is érdekelhetik