NOVEMBER 15., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Hollandia–Bosznia-Hercegovina, Amszterdam
20.45: Olaszország–Lengyelország, Reggio Emilia (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
20.45:
Dánia–Izland, Koppenhága
20.45: Belgium–Anglia, Leuven (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45: Ausztria–Észak-Írország, Bécs
Románia–Norvégia – elmarad
2. CSOPORT
15.00:
Szlovákia–Skócia, Nagyszombat
20.45: Csehország–Izrael, Plzen
3. CSOPORT
18.00:
Törökország–Oroszország, Isztambul (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: MAGYARORSZÁG–Szerbia, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
18.00:
Bulgária–Finnország, Szófia
18.00: Wales–Írország, Cardiff
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
15.00:
Észak-Macedónia–Észtország, Szkopje
18.00: Grúzia–Örményország, Tbiliszi
3. CSOPORT
20.45:
Moldova–Görögország, Chisinau
20.45: Szlovénia–Koszovó, Ljubljana
4. CSOPORT
18.00:
Albánia–Kazahsztán, Tirana
18.00: Fehéroroszország–Litvánia, Minszk

NŐI NB I
10. FORDULÓ

13.30: Szent Mihály–MTK

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ
19.15:
Haladás–FTC (Tv: M4 Sport+)

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
19.00: Cleveland Browns–Houston Texans
19.00: Detroit Lions–Washington Football Team
19.00: Green Bay Packers–Jacksonville Jaguars
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles
22.05: Arizona Cardinals–Buffalo Bills
22.05: Las Vegas Raiders–Denver Broncos
22.05: Miami Dolphins–Los Angeles Chargers
22.25: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
22.25: New Orleans Saints–San Francisco 49ers
22.25: Pittsburgh Steelers–Cincinnati Bengals  
Hétfő, 2.20: New England Patriots–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
VILÁGKUPA, KÍNA
12.00:
férfi döntő (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
WTCR, ARAGÓNIA
8.30:
1. futam (Tv: Eurosport1, Sport1)
11.45: 2. futam (Tv: Eurosport1, Sport2)
13.45: 3. futam (Tv: Eurosport1, Sport2)
WORLD ENDURANCE BAJNOKSÁG
11.45 és 18.30:
Bahrein (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ
11.10:
F1-es futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.15:
FTC–UTE (Tv: M4 Sport+)
19.00: MAC HKB Újbuda–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)

KERÉKPÁR
18.30:
pályakerékpáros Európa-bajnokság, Plovdiv
Benne: női 500 méteres időfutam, férfi 1 kilométeres időfutam (Csengői Bálint), női madison, férfi madison

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
SG BBM Bietigheim (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria, Ludwigsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.45: Odense (dán)–CSZKA Moszkva (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Storhamar HE (norvég)–Alba Fehérvár KC
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Chambéry–Nantes (Tv: Arena4)

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
9.30:
Moto2, bemelegítő edzés
10.00:
MotoGP, bemelegítő edzés
11.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20:
Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00:
MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Swietelsky-BRSE (Tv: M4 Sport+)
19.00: DVTK–Fatum Nyíregyháza

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
CSOPORTKÖR
15.00:
Thiem (osztrák)–Cicipasz (görög) (Tv: Eurosport2)
21.00: Nadal (spanyol)–Rubljov (orosz) (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA, LINZ
DÖNTŐ
15.00:
Szabalenka (fehérorosz)–Mertens (belga)

TORNA
Mesterfokú országos bajnokság, Győr
11.00:
szerenkénti döntők, nők;
szerenkénti döntők (ugrás, korlát, nyújtó), férfiak 

ÚSZÁS
12.00 és 18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Siracusa)
11.00:
a 3. helyért, Barcelona (spanyol)–Szolnok
13.00:
döntő, Ortigia (olasz)–Mladost Zagreb (horvát)
B-CSOPORT (Budapest, Nyéki uszoda)
12.00:
az 5. helyért, CSM Digi Oradea (román)–Szintyez Kazany (orosz) (Tv: Digi Sport1)
14.00:
a 3. helyért, OSC–Vuliagmeni (görög) (Tv: Digi Sport1)
16.00: döntő, Radnicski Kragujevac (szerb)–Brescia (olasz) (Tv: Digi Sport1)