MÁJUS 8., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
17.00: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.00:
bajnoki díjátadó (Tv: M4 Sport)
19.30: Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
20. FORDULÓ
13.00: Győr–Szent Mihály
16.00: Haladás–DVTK

NB III
KELETI CSOPORT
34. FORDULÓ
17.00:
DVTK II–Hatvan
17.30: Kisvárda II–BVSC-Zugló

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Leeds United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16.00:
Sheffield United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
18.30:
Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.15:
Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
46. FORDULÓ
13.30:
Derby County–Sheffield Wednesday (Tv: Arena4)

ANGOL LEAGUE TWO
46. FORDULÓ
16.00:
Crawley Town–Bolton (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Hoffenheim–Schalke
15.30: Werder Bremen–Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Union Berlin
18.30: Bayern München–Mönchengladbach (Tv: Sport2) 

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.00:
Fürth–Karlsruhe (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Internazionale–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Cádiz–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Osasuna (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Dobó Európa-kupa, Split

AUTÓSPORT
8.30:
V8 Supercars, The Band Motorsport Park, 1. sprint futam (Tv: Arena4)
10.30: FIA Formula–3, Barcelona, 1. futam (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Colorado Rockies (Tv: Sport1) 

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, kötöttfogás
10.00:
selejtezők
18.00: elődöntők

CURLING
18.00 és 23.00:
vb, nők, Calgary (Tv: Eurosport1, Eurosport2)  

GOLF
23.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Montreal Canadiens (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
9.00:
Maratoni országos bajnokság, Győr

KERÉKPÁR
13.50: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 1. szakasz, Torino–Torino, 8.6 km, időfutam (Tv: Eurosport2)
17.30: pro sorozat, Tour of Algarve (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
ELŐDÖNTŐ
14.45:
Nantes Atlantique HB (francia)–CS Minaur Baia Mare (román) (Tv: Sport1) 
18.00: Siófok KC–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC, Abony
18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
11.30:
Boglári Akadémia-SZISE–FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT

18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap,4.00:
Denver Nuggets–Brooklyn Nets (Tv: Sport2) 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
10.20: Világkupa, Baku, selejtező (buzogány, szalag)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Portugália–Norvégia
19.00: Fehéroroszország–Magyarország
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Franciaország–Magyarország (Tv: M4 Sport)
20.00: Dánia–Izrael

TÉKVANDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
16.00 és 21.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
18.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Cory Sandhagen–T. J. Dillashaw (Tv: Sport1) 

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

16.00: OSC–Szolnoki Dózsa (Tv: Digi Sport1)