NOVEMBER 7., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
14.45:
Paks–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.45: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Budafok–Honvéd FC – elhalasztva

NŐI NB I
9. FORDULÓ
14.00:
Haladás–Astra-Alef
14.00: FTC–Kelen
14.00: DVTK–Szent Mihály FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Everton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Crystal Palace–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
18.30: Chelsea–Sheffield United (Tv: Spíler1)
21.00: West Ham United–Fulham (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
11. FORDULÓ
16.30:
Nottingham–Wycombe (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.25:
Tonbridge (V.)–Bradford (IV.) (Tv: Spíler1)
15.55: Ipswich (III.)–Portsmouth (III.) (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Bordeaux–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSG–Rennes (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
17.05:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha BSC
15.30: Mainz–Schalke
15.30: RB Leipzig–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Bielefeld
15.30: VfB Stuttgart–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00:
Cagliari–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
18.00: Benevento–Spezia (Tv: Digi Sport2)
20.45: Parma–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)

ROMÁN LIGA 1
10. FORDULÓ
16.00:
Sepsi OSK–FC Hermannstadt – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Mladoszt – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
13. FORDULÓ
17.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Pohronie – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WORLD CUP OF DARTS
13.00 és 19.45:
2. forduló, Salzburg (Tv: Sport2)
Benne:
Anglia (1., Michael Smith, Rob Cross)–Litvánia (Darius Labanauskas, Mindaugas Barauskas)
Ausztria (8., Mensur Suljovic, Rowby-John Rodriguez)–Portugália (José de Sousa, José Marques)
Kanada (Jeff Smith, Matt Campbell)–Új-Zéland (Cody Harris, Haupai Puha)
Belgium (5., Dimitri Van den Bergh, Kim Huybrechts)–Lettország (Madars Razma, Janis Mustafejevs)

Wales (2., Gerwyn Price, Jonny Clayton)–Skócia (John Henderson, Robert Thornton)
Ausztrália
 (Simon Whitlock, Damon Heta)–Lengyelország (Krzysztof Ratajski, Krzysztof Kciuk)
Hollandia
 (3., Michael van Gerwen, Danny Noppert)–Spanyolország (Jesús Noguera, Toni Alcinas)
Németország
 (6., Max Hopp, Gabriel Clemens)–Görögország (John Michael, Veniamin Szimeonidisz)

JÉGKORONG
FÉRFI TIPPMIX NEMZETEK TORNÁJA
14.10:
Magyarország–Lengyelország, Tüskecsarnok (Tv: M4 Sport+)

KAJAK-KENU
12.00:
világkupa, Pau (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
12.00:
17. szakasz, Sequeros–Alto de La Covatilla, 178.2 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
2. FORDULÓ
18.00:
Horvátország–Magyarország, Eszék (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–SG BBM Bietigheim (német), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Krim Mercator (szlovén)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva
MTK Budapest–Váci NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Pécs
Zalakerámia–Szombathely – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

MOTOGP
EURÓPAI NAGYDÍJ, VALENCIA
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, HOLLYWOOD
Vasárnap, 2.00:
Devin Haney–Yuriorkis Gamboa (Tv: Sport1)

RALI
9.30: Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 4. fordulója, Nyíregyháza

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár
17.00: Dunaferr SE–MAFC-BME
FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00:
Szeged–Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Diósgyőri VTK–Swietelsky-Békéscsabai RSE
NŐI NB I
15.00:
Derecske–TFSE

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
20.45:
elődöntő, Milton Keynes (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA

14.00: Párizs (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Thiago Santos–Glover Teixeira (Tv: Sport2)

VÍVÁS
MAGYAR KUPA
10.00:
férfiak, kard és tőr
14.00: nők, kard és tőr

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–Debreceni VSE
16.00: Szolnoki Dózsa–PVSK Mecsek Füszért
16.00: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc
19.00: OSC–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
11.30:
KSI–DVSE
14.45:
Eger–Szeged
16.00:
Szentes–BVSC
16.00:
UVSE–FTC (Tv: M4 Sport)
17.00: BHSE–Dunaújvárosi Egyetem