JÚLIUS 1., PÉNTEK

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00:
női 3 m, selejtező (Mosena Estilla, Veisz Emma) (Tv: M4 Sport)
16.00: női 3 m, középdöntő
19.00: vegyes szinkron torony, döntő

VÍZILABDA, FÉRFIAK
HELYOSZTÓK (Szeged)
17.00:
Ausztrália–Dél-Afrika
18.30: Japán–Grúzia

AZ 5–8. HELYÉRT (Hajós uszoda)
14.30:
Szerbia–Montenegró (Tv: M4 Sport)
21.00: Magyarország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ELŐDÖNTŐ (Hajós uszoda)
16.00: Olaszország–Görögország (Tv: M4 Sport)
19.30: Spanyolország–Horvátország (Tv: M4 Sport)

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Kecskemét–Békéscsaba (NB II)

FUTSAL
Női Európa-bajnokság, négyes döntő (Gondomar)
Elődöntő
18.00:
Ukrajna–Spanyolország
22.30: Portugália–Magyarország (Tv: M4 Sport)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
13.00:
European Tour, 9. állomás, Trier, 1. nap, délután (Tv: Arena4)
19.00: European Tour, 9. állomás, Trier, 1. nap, este (Tv: Arena4)

DÍJUGRATÁS
9.00:
világkupa, Nemzeti Lovarda

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF

23.15: PGA Tour, John Deere Classic, 2. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
13.45: 1. szakasz, Koppenhága, 13.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA

11.00: a férfi és a női Bajnokok Ligája-csoportkör sorsolása, Bécs (Tv: Sport1)
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
ELŐDÖNTŐ
18.15:
Hollandia–Norvégia (Tv: Sport1)
20.15:
Svédország–Magyarország (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező, 5. forduló
E-csoport
18.00:
Magyarország–Portugália, Tüskecsarnok (Tv: Duna World)

LÓSPORT
19.00:
agárderby, Kincsem Park (Tv: Sport2)

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 12. forduló
15.00:
Rapport Richárd–Fabiano Caruana (amerikai)

SPORTMÁSZÁS
21.00:
világkupa, speed, döntő (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.00:
Championship League of Snooker, 4. nap, Leicester (Tv: Sport2)

TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÁS

Sprintvilágbajnokság, Dánia

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: Marco Verrattitól milliókat érő ékszert loptak el a nyaralás alatt. Mit viszünk magunkkal a pihenés idejére?
8.00: Nyílt vízi úszás, összefoglaló Olasz Annával és Betlehem Dáviddal
9:00: Mindent megtudunk a hétvégi 100. Magyar Derbyről
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Lantos Gábor
16.00: Sportkör Szöllősi Györggyel, a Nemzeti Sport főszerkesztőjével, valamint Bodnár Zalánnal és L. Pap Istvánnal, a Nemzeti Sport munkatársaival
17.00: Harminc éve a Fradiban, a stúdióban Kökény Beatrix
18.00: Vb-elődöntő után, a női pólóválogatott játékosai nyilatkoznak
18.30: A női pólóválogatott korábbi tagjai értékelnek
19.00: Miért nem lett aranycipős Várady Béla? – Dunai Antal és Edvi László beszélget
20.00: Indul a Tour de France – vendégünk Eisenkrammer Károly korábbi kerékpárversenyző, Márványi Péter, az Origo munkatársa és Perényi Roland, a Kiscelli Múzeum igazgatója
21.00: Formula–1, a hétvégi futam előtt Simon István szakíróval beszélgetünk. Tíz éve volt a spanyol–olasz Eb-döntő Kijevben – Varga Sándor menedzser visszaemlékezése
22.05: Napi sportösszefoglaló