ÁPRILIS 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
21.00:
Fulham–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
20.45:
Watford–Reading (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30: Arminia Bielefeld–Freiburg (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
18.30:
Hamburg–Darmstadt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
21.00:
Huesca–Elche (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
21.00:
Metz–Lille (Tv: Digi Sport1)

FUTSAL NB I
19.00:
Dunaferr–Ferencváros

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
17.00:
Komlói Bányász–PTE PEAC Kalo-Méh
NŐI EXTRALIGA
10.30:
Kecskeméti Spartacus SK és KT–Kiskunmajsai AC
10.30: SH-ITB Budaörsi SC–Kanizsa Sörgyár SE
14.00: Pet-Bau ASE Orosháza–Szekszárd AC
17.30: Budapesti Erdért SE–Női AC Nyíregyháza

DARTS
20.00:
Premier League, 5. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
9.00:
előfutamok
férfi egypár: Ács Kristóf
könnyűsúlyú egypár Galambos Péter
kétpár: Szabó Márton, Bácskai Máté
könnyűsúlyú kettes: Szabó Bence, Furkó Kálmán
paraevezős PR1 egypár: Pető Zsolt
női egypár: Bertus Kitti
kétpár: Preil Vivien, Gadányi Zoltána
könnyűsúlyú kétpár: Ferencz Panna és Fehérvári Eszter
16.00: reményfutamok

KERÉKPÁR
15.30:
Baszk körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
ELŐDÖNTŐ 
15.00:
Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC (Tv: M4 Sport)
17.45: DEAC–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SZEKSZÁRD
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Venezia (olasz)–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: Digi Sport1)
20.00: Carolo Basket (francia)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 2.00:
New Orleans Pelicans–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

MMA
Szombat, 2.00:
Borics–Kennedy 
Szombat, 3.00:
Bellator 256, Bader–Machida (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Vasas Óbuda–1.MCM-Diamant Kaposvár
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
16.00:
Szent Benedek RA–Újpesti TE
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
Diósgyőri VTK–MTK Budapest

SPORTLÖVÉSZET
Európa-bajnoki válogatóverseny
11.00:
50 m, férfi szabadpisztoly, férfi , női puska fekvő, Komárom

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 81 kg (Szuromi Tímea) (Tv: Eurosport2)
19.00: férfi 96 kg (Tv: Eurosport1)

TEKVONDÓ
Európa-bajnokság, Szófia

Patakfalvy Luca (57 kg), Józsa Levente (68 kg)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)
17.00 és 22.15: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

VÍZILABDA
FÉRFI OB I

ALAPSZAKASZ, 26. FORDULÓ

20.30:
Tatabánya–FTC-Telekom Waterpolo