JÚLIUS 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.30:
PSG (francia)–Gamba Oszaka (japán) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
14.00:
Tour de France, nők, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1107 (Tv: Sport1)

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Alexandria – női váltó (Alekszejev Tamara, Erdős Rita)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Champions League of Snooker, 1. nap, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
WTA-torna, Varsó
WTA-torna, Prága

 

JÚLIUS 26., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.30:
AEK Larnaca (ciprusi)–Midtjylland (dán)
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–HJK (finn)
19.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–NK Maribor (szlovén)
19.30: Dudelange (luxemburgi)–Pjunik (örmény)
21.00: Skupi (északmacedón)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Ludogorec Razgrad (bolgár)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Lincoln Red Imps (gibraltári)–Tobol (kazah)
19.15: The New Saints (walesi)–Víkingur Reykjavík (izlandi)
20.00: Ballkani (koszovói)–La Fiorita (San Marinó-i)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Anglia–Svédország

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Szerda, 2.30:
 FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
Szerda, 4.30: Real Madrid (spanyol)–Club América (mexikói)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1108 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi selejtező

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Champions League of Snooker, 2. nap, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
WTA-torna, Varsó
WTA-torna, Prága

ÚSZÁS
Open Water Tour, nyílt vízi úszó sorozat, 2. állomás, Békés

 

JÚLIUS 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Bodö/Glimt (norvég)–Linfield (északír)
19.00: Zürich (svájci)–Qarabag (azeri)
19.00: Malmö (svéd)–Zalgiris Vilnius (litván)
19.00: Fenerbahce (török)–Dinamo Kijev (ukrán)
20.30:
Slovan Bratislava (szlovák)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympiakosz (görög)–Maccabi Haifa (izraeli)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Inter Club d'Escaldes (andorrai)–CFR (romániai)
19.00: AIK (svéd)–Vorszkla Poltava (ukrán)
20.00: Gomel (fehérorosz)–Arisz (görög)
20.00: KÍ (feröeri)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Németország–Franciaország

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Wolfsberg (osztrák)–Milan (olasz)
19.00: Numancia (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
20.00: Salzburg (osztrák)–Liverpool (angol) (Tv: Sport2)
20.30: Napoli–Demirspor (török)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Seattle Mariners–Texas Rangers (Tv: Sport2)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1109 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – női selejtező, férfi körvívás

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Champions League of Snooker, 3. nap, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
WTA-torna, Varsó
WTA-torna, Prága

 

JÚLIUS 28., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM


EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ

17.00: Asztana (kazah)–Raków Czestochowa (lengyel)
18.00: Milsami Orhei (moldovai)–KuPS (finn)
18.00: Paide Linnameeskond (észt)–Ararat (örmény)
18.00:
Qabala (azeri)–Mol Fehérvár FC – élőben az NSO-n!
18.00: Kisvárda Master Good–Kajrat Almati (kazah) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45:
Elfsborg (svéd)–Molde (norvég)
18.45: Maccabi Netanya (izraeli)–Istanbul Basaksehir (török)
19.00: APOEL (ciprusi)–Botev Plovdiv (bolgár)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Makedonija GP Szkopje (északmacedón)
19.00: Dinamo Batumi (grúz)–Lech Poznan (lengyel)
19.00: Djurgarden (svéd)–Rijeka (horvát)
19.00: Levadia (észt)–Hibernians (máltai)
19.00: Lilleström (norvég)–SJK (finn)
19.00: Neftci (azeri)–Arisz Limassol (ciprusi)
19.00: Newtown (walesi)–Spartak Trnava (szlovákiai)
19.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Sepsi OSK (romániai) – élőben az NSO-n!
19.00: Radnicski Nis (szerb)–Gzira United (máltai)
19.00: Riga (lett)–Ruzomberok (szlovák)
19.00: Slavia Praha (cseh)–St Joseph's FC (gibraltári)
19.00: Viborg (dán)–Suduva (litván)
19.00: Viking Stavanger (norvég)–Sparta Praha (cseh)
19.30: FCSB (román)–Szaburtalo Tbiliszi (grúz)
19.30: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Zira (azeri)
19.30: PAOK (görög)–Levszki Szófia (bolgár)
19.30: Universitatea Craiova (román)–Vllaznia (albán)
19.45: Lechia Gdansk (lengyel)–Rapid Wien (osztrák)
20.00: Bröndby (dán)–Pogon Szczecin (lengyel)
20.00: Csukaricski (szerb)–Racing Union (luxemburgi)
20.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
20.00: Drita (koszovói)–Royal Antwerp (belga)
20.00: Hamrun Spartans (máltai)–Velez Mostar (bosnyák)
20.00: Konyaspor (török)–BATE Boriszov (fehérorosz)
20.00: Laci (albán)–Petrocub Hincesti (moldovai)
20.00: Mura (szlovén)–St. Patrick's Athletic (ír)
20.00: Shkëndija (északmacedón)–Valmiera (lett)
20.00: Sligo Rovers (ír)–Motherwell (skót)
20.00: Vaduz (liechtensteini)–Koper (szlovén)
20.00: Young Boys (svájci)–Liepaja (lett)
20.30: Buducsnoszt (montenegrói)–Breidablik (izlandi)
20.30: NK Osijek (horvát)–Kizilzsar (kazah) – élőben az NSO-n!
20.45: Tre Fiori (San Marinó-i)–Tórshavn (feröeri)
20.45: Tuzla (bosnyák)–AZ (holland)
21.00: Crusaders (északír)–Basel (svájci)
21.00: DAC (szlovákiai)–Víkingur (feröeri) – élőben az NSO-n!
21.00: Zrinjski (bosnyák)–KF Tirana (albán)
21.00: Puskás Akadémia FC–Vitória Guimaraes (portugál) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.30:
Baltimore Orioles–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Maratoni Európa-bajnokság, Silkeborg

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi elődöntő, női körvívás

SPORTLÖVÉSZET
Országos bajnokság, 3. Eb- és vb-válogató, Nemzeti Lőtér (Fehér út)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Champions League of Snooker, 4. nap, Leicester (Tv: Sport1)   

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
WTA-torna, Varsó
11.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)

 

JÚLIUS 29., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
1. FORDULÓ
20.00:
Budapest Honvéd–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
18.00:
Dynamo Dresden (III.)–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)
18.00: Kaan-Marienborn (IV.)–Nürnberg (II.)
18.00: Neustrelitz (V.)–Karlsruhe (II.)
20.45: 1860 München (III.)–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
21.00:
Udinese (olasz)–Chelsea (angol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
19.00:
IndyCar, GP of Indy 2, időmérő (Tv: Arena4)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Női vb-felkészülési mérkőzés
18.00:
Dánia–Magyarország, Rödovre

KAJAK-KENU
Maratoni Európa-bajnokság, Silkeborg

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, MOST
10.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: SBK, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – női elődöntő

SAKK
Sakkolimpia, Chennai

SPORTLÖVÉSZET
Országos bajnokság, 3. Eb- és vb-válogató, Nemzeti Lőtér (Fehér út)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Champions League of Snooker, 5. nap, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
11.00: WTA-torna, Varsó (Tv: Digi Sport2)
11.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)

 

JÚLIUS 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
1. FORDULÓ
17.45:
Kecskeméti TE–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00:
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
1. FORDULÓ
17.30:
Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

ANGOL COMMUNITIY SHIELD
18.00:
Liverpool–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

EMIRATES-KUPA
13.30:
Arsenal–Sevilla

HOLLAND SZUPERKUPA
20.00:
Ajax–PSV

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
13.00:
Straelen (IV.)–St. Pauli (II.)
13.00: Viktoria Berlin (IV.)–Bochum
15.30: Einheit Wernigerode (V.)–Paderborn (II.)
15.30: Elversberg (III.)–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30:
Illertissen (IV.)–Heidenheim (II.)
15.30: Lübeck (IV.)–Hansa Rostock (II.)
15.30: Regensburg (II.)–1. FC Köln
15.30: SpVgg Bayreuth (III.)–Hamburg (II.)
18.00: Jena (IV.)–Wolfsburg
18.00: Offenbach (IV.)–Düsseldorf (II.)
18.00:
Stuttgarter Kickers (V.)–Greuther Fürth (II.)

NÉMET SZUPERKUPA
20.30:
RB Leipzig–Bayern München (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.45:
Atlético Madrid (spanyol)–Manchester United (angol)
17.00: Borussia Dortmund (német)–Antalyaspor (török)
20.15: Tottenham Hotspur (angol)–Roma (olasz) (Tv: Sport2)
20.30: Internazionale (olasz)–Lyon (francia)
Vasárnap, 1.00: New York Red Bulls (amerikai)–FC Barcelona (spanyol)
Vasárnap, 4.00: Real Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)

HÁTSÓ FÜVES
11.00:
Hátsó füves futballmentő túra, záró ünnepség, Sátoraljaújhely

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Női vb-felkészülési mérkőzés
17.30:
Dánia–Magyarország, Rödovre

KAJAK-KENU
Maratoni Európa-bajnokság, Silkeborg

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG,
ÉSZAK-MACEDÓNIA
CSOPORTKÖR
14.15:
Norvégia–Brazília (Tv: Sport1)
16.15:
Dánia–Ausztria (Tv: Sport1)
18.30:
Magyarország–Argentína (Tv: Sport1)
20.15:
Németország–Szlovákia (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1110 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, MOST
9.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: SSP300, Superpole (Tv: Arena4)
10.15: SSP, Superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, Superpole (Tv: Arena4)
12.30: SSP300, 1. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 1. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP, 1. futam (Tv: Arena4)

OLIMPIA
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Besztercebánya

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó - férfi és női döntő

SAKK
Sakkolimpia, Chennai

SPORTLÖVÉSZET
Országos bajnokság, 3. Eb- és vb-válogató, Nemzeti Lőtér (Fehér út)

SZABADIDŐSPORT
Hervis Balaton-átevezés, Zamárdi–Tihany–Zamárdi

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
13.30: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
14.00 és 17.30: WTA-torna, Varsó (Tv: Digi Sport2)

UFC
UFC 277, DALLAS
Vasárnap, 4.00:
Julianna Pena–Amanda Nunes (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 31., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
1. FORDULÓ
15.45:
Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Paksi FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.30: Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
1. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Tiszakécskei LC–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
17.30: Soroksár SC–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.30: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
19.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–BKV Előre
11.00: Vasas II–Jászberényi FC
13.00: Békéscsaba II–BVSC-Zugló
13.00: Debreceni VSC II–Körösladány
13.00: Tiszafüred–Karcag
17.30: Füzesgyarmat–Debreceni EAC
17.30: Hatvan–Hajdúszoboszló
17.30: Kisvárda II–Eger SE
17.30: Sényő–Putnok FC
17.30: Tiszaújváros–Pénzügyőr SE
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Ferencvárosi TC II–MTK II
11.00: Kecskeméti TE II–Cegléd
13.00: Dunaújváros PASE–Paks II
13.00: FC Dabas–Balassagyarmat
13.00: Honvéd FC II–Monor
13.00: Hódmezővásárhely–Újpest II
13.00: Majosi SE–PTE-PEAC C-Doki
17.30: ESMTK–Bánk SE
17.30: Makó FC–Szolnok
17.30: Szekszárdi UFC–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Balatonfüred–VLS Veszprém
11.00: Mol Fehérvár FC II–Gyirmót II
11.00: Zalaegerszeg II–Zsámbék
17.00: Csorna–Puskás Akadémia II
17.30: Budaörs–Kelen SC
17.30: III. Kerületi TVE–Győri ETO II
17.30: Komáromi VSE–Érd
17.30: Tatabánya–Teskánd
18.00: Bicske–Móri SE
19.00: Kaposvár–Nagykanizsa

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
18.00:
döntő, London (Tv: M4 Sport)

FRANCIA SZUPERKUPA
20.00: PSG–Nantes

HORVÁT 1. HNL
3. FORDULÓ
18.55:
NK Osijek (Eszék)–Slaven Belupo – élőben az NSO-n!

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
13.00:
Bremer SV (V.)–Schalke
13.00: BSV Rehden (IV.)–Sandhausen (II.)
15.30: Engers (V.)–Arminia Bielefeld (II.)
15.30: Kaiserslautern (II.)–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Lohne (IV.)–Augsburg
15.30: Oberachern (V.)–Mönchengladbach
15.30: Rödinghausen (IV.)–Hoffenheim
15.30: Schott Mainz (V.)–Hannover (II.)
18.00: Braunschweig (II.)–Hertha BSC (Tv: Sport2)
18.00: Erzgebirge Aue (III.)–Mainz
18.00: Mannheim (III.)–Holstein Kiel (II.)

ROMÁN LIGA 1
3. FORDULÓ
17.30:
Petrolul–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
4. FORDULÓ
18.55:
Radnicski Nis–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
3. FORDULÓ
18.00:
DAC–Zlaté Moravce – élőben az NSO-n!

SKÓT BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
17.30:
Celtic–Aberdeen (Tv: Arena4)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Manchester United (angol)–Rayo Vallecano (spanyol)
18.00: Marseille (francia)–Milan (olasz)
19.00: Liverpool (angol)–Strasbourg (francia) (Tv: Sport2)
20.30: Napoli (olasz)–Mallorca (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
20.30:
NASCAR, 23. futam, Indianapolis (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Minnesota Twins (Tv: Sport1)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Maratoni Európa-bajnokság, Silkeborg

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG, ÉSZAK-MACEDÓNIA
CSOPORTKÖR
14.00:
Svédország–Algéria (Tv: Sport1)
16.00: Szenegál–Irán (Tv: Sport1)
18.15: Feröer–Dánia (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1111 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, MOST
11.00:
SBK, Superpole Race (Tv: Arena4)
12.30: SSP, 2. futam (Tv: Arena4) 
14.00: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP300, 2. futam (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – vegyes váltó

SAKK
Sakkolimpia, Chennai

SPORTLÖVÉSZET
Országos bajnokság, 3. Eb- és vb-válogató, Nemzeti Lőtér (Fehér út)

TENISZ
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Kitzbühel
ATP-torna, Umag
13.00: WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
15.00: WTA-torna, Varsó (Tv: Digi Sport1)