OKTÓBER 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
20.30:
Aranylabda-díjátadó (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
18.30:
Sampdoria–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Lecce–Fiorentina (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA
14. FORDULÓ
20.00:
CFR Cluj–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Hétfő, 2.15:
Los Angeles Chargers–Denver Broncos (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
21.30:
főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2)

CURLING
Vegyescsapat világbajnokság, Aberdeen
17.00:
Magyarország–Svájc

KERÉKPÁR
9.15:
Tour of Langkawi, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
DVTK-Hun-Therm–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1159 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
  8.00:
légpuska vegyescsapat
10.30: döntő
14.15: légpisztoly vegyescsapat
17.00: döntő

SZNÚKER
13.45:
Északír Open (Tv: Eurosport1)
19.45: Északír Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

OKTÓBER 18., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
13.30:
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Vasas FC, Sényő
17.00: ETO FC Győr (NB II)–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
20.30:
Brighton–Nottingham Forest (Tv: Spíler1)
21.15: Crystal Palace–Wolverhampton

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00:
Lübeck (IV)–Mainz
18.00: Mannheim (III)–Nürnberg (II)
18.00: RB Leipzig–Hamburger SV (II) (Tv: Sport1)
18.00: Stuttgarter Kickers (V)–Eintracht Frankfurt
20.45: Braunschweig (II)–Wolfsburg
20.45: Darmstadt (II)–Mönchengladbach (Tv: Sport1)
20.45: Elversberg (III)–VfL Bochum
20.45: Hoffenheim–Schalke 04

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00:
Genoa (II)–Spal (II)
21.00: Torino–Cittadella (II) (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
19.00:
Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
20.00: Getafe–Athletic Bilbao
21.00: Atlético Madrid–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Vegyescsapat világbajnokság, Aberdeen
21.00:
Ausztrália–Magyarország

KÉZILABDA
KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
10.15:
Taubaté–al-Kuvait (Tv: Sport2)
12.30: Magdeburg–Sydney University (Tv: Sport2)
14.45: Barcelona–Club Ministros (Tv: Sport2)
18.30: al-Ahli–Mudar (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI SZUPERKUPA, BOURGES
20.00:
Bourges (francia)–Sopron Basket
NBA, ALAPSZAKASZ
Szerda, 1.30:
Boston Celtics–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)
Szerda, 4.00: Golden State Warriors–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1160 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Női Európa-bajnokság, Budva, negyeddöntők

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
8.00:
férfi kisöbű szabadpuska fekvő

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

OKTÓBER 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
13.00:
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
13.30: Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)–Kisvárda Master Good
13.30: BTE Felsőzsolca (megyei I.)–MTK Budapest (NB II)
13.30: DEAC (NB III)–Debreceni VSC
13.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
13.30: Balatonfüredi FC (NB III)–Paksi FC
13.30: Budafoki MTE (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
13.30: ESMTK (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: Nagyatádi FC (megyei I.)–Monor (NB III)
13.30: Nyergesújfalu SE (megyei I.)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd
17.00: FC Ajka (NB II)–Újpest FC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)–ZTE FC
20.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
14.00:
Szent Mihály–Fehérvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
20.30:
Bournemouth–Southampton
20.30: Brentford–Chelsea (Tv: Arena4)
20.30: Liverpool–West Ham United (Tv: Match4)
20.30: Newcastle United–Everton
21.15: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÁ JUTÁSÉRT
18.00:
Freiburg–St. Pauli
18.00: Hannover 96–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
18.00: Paderborn–Werder Bremen
18.00: Sandhausen–Karlsruhe
20.45: Augsburg–Bayern München (Tv: Sport1)
20.45: Regensburg–Düsseldorf
20.45: Union Berlin–Heidenheim
20.45: VfB Stuttgart–Bielefeld

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
15.00:
Spezia–Brescia (II)
18.00: Parma (II)–Bari (II)
21.00: Udinese–Monza (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
19.00:
Cádiz–Betis (Tv: Spíler2)
19.00: Valladolid–Celta Vigo (Tv: Spíler1)
20.00: Real Sociedad–Mallorca
21.00: Elche–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, második szakasz
D-csoport (Havirov)
11.00:
PTE-PEAC Kalo-Méh–Sokah Hoboken (belga)
17.00: PTE-PEAC Kalo-Méh–Havirov (cseh)

CURLING
Vegyescsapat világbajnokság, Aberdeen
13.00:
Magyarország–Mexikó
21.00: Anglia–Magyarország

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Praktiker-Vác
18.00: Győri Audi ETO KC–NEKA
KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
11.15:
al-Kuvait–Kielce (Tv: Sport2)
13.30: Club Ministros–Tunisz (Tv: Sport2)
15.30: Sydney University–Haledzs (Tv: Sport2)
17.45: Mudar–Benfica (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ, G-CSOPORT
18.00:
Egis Körmend–Sporting (portugál)
FÉRFI NB I
19.00:
Sopron KC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1161 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Női Európa-bajnokság, Budva, negyeddöntők

RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés
20.30:
VDK Gent Dames (belga)–Vasas Óbuda, Gent

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
8.00:
női standard pisztoly

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
12.00:
KSI–Szolnoki Dózsa
18.00: Metalcom Szentes–FTC-Telekom Waterpolo
19.30: Genesys OSC Újbuda–Szegedi VE
19.30: Kaposvári VK–UVSE
20.00: A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolci VLC
20.00: Budapesti Honvéd SE–PVSK- Mecsek Füszért

OKTÓBER 20.,  CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Arsenal (angol)–PSV Eindhoven (holland) (Tv: RTL+)

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
20.30:
Fulham–Aston Villa
21.15: Leicester City–Leeds United (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
15.00:
Cremonese–Modena (II) (Tv: Sport1)
18.00: Sampdoria–Ascoli (II) (Tv: Sport1)
21.00: Bologna–Cagliari (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
19.00:
Almeria–Girona (Tv: Spíler2)
20.00: Osasuna–Espanyol
21.00: FC Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Arizona Cardinals–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, második szakasz
D-csoport (Havirov)
17.00:
PTE-PEAC Kalo-Méh–Juncal (portugál)

CURLING
Vegyescsapat világbajnokság, Aberdeen
13.00:
Ausztria–Magyarország

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–Budai Farkasok-Rév Group
KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
11.00:
Taubaté–Kielce (Tv: Sport2)
13.15:
Barcelona–Tunisz (Tv: Sport2)
15.30:
al-Ahli–Benfica (Tv: Sport2)
17.45: Magdeburg–Haledzs (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Budapesti Honvéd Sportegyesület
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Los Angeles Lakers–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
10.30:
női kisöbű szabadpuska összetett, selejtező

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

OKTÓBER 21., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
20.00:
Vasas FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
13.00:
Gyirmót II–Veszprém

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
21.00:
AC Ajaccio–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
Mainz–1. FC Köln (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
20.45:
Juventus–Empoli (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
15.00:
1. nap Grand Slam-verseny, Abu Dzabi (Tv: Sport2)

FORMULA–1
EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
21.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Szombat, 0.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Budapest JAHC–DEAC
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák)
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Zug–Bern (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Fejér B.Á.L.-Veszprém
18.00: Dabas KC-HSA NEKA
NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–MTK Budapest
18.00: DVSC Schaeffler–Érd
18.00: Alba Fehérvár KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
HÜBNER Nyíregyháza BS–Atomerőmű SE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–PINKK Pécsi 424
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 0.00:
Philadelphia 76ers–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 4. forduló
18.00:
Fino Kaposvár–MAFC-BME

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
  8.15:
női kisöbű szabadpuska összetett
10.45: döntő
13.00: férfi kisöbű szabadpuska összetett, selejtező

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

ÚSZÁS
Medencés hosszútávú országos bajnokság, Veszprém
Rövidpályás világkupa, 1. állomás, Berlin

OKTÓBER 22., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
13.30:
ZTE FC-Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.30: Mol Fehérvár FC-Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
13. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: Gyirmót FC Győr-Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár-Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE-Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC-ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc-Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest-BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC-Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC-FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre-Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–HR-Rent Kozármisleny  – élőben az NSO-n!

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Sényő
11.00: Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II
13.00: Eger SE–Debreceni EAC
13.00: Füzesgyarmat–Tiszafüred
13.00: Hajdúszoboszló–BVSC-Zugló
13.00: Hatvan–Karcag
13.00: Kisvárda II–BKV Előre
13.00: Pénzügyőr SE–Körösladány
13.00: Tiszaújváros–Jászberényi FC
13.00: Vasas II–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–Bánk SE
11.00: Kecskeméti TE II–ESMTK
11.00: MTK II–Újpest II
11.00: Paks II–Cegléd
13.00: Dunaújváros–Iváncsa
13.00: FC Dabas–Szolnok
13.00: Hódmezővásárhely–Szekszárdi UFC
13.00: Monor–PTE-PEAC C-Doki
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Kelen SC
13.00: Balatonfüred–Csorna
13.00: Bicske–Zsámbék
13.00: Érd–Teskánd
13.00: Kaposvár–Budaörs
13.00: Komáromi VSE–Puskás Akadémia II
13.00: Móri SE–Nagykanizsa
13.00: Tatabánya–III. Kerületi TVE

NŐI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
10.00:
Astra Hungary–Újpest
13.00: MTK Hungária–Győri ETO
13.00: Soroksár–Szekszárdi UFC
14.00: Azul Verde–Kelen SC
14.00: Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK
14.30: Nyíregyháza–Ferencvárosi TC
15.00: Budaörs–Haladás

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13.30:
Nottingham Forest–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Everton–Crystal Palace (Tv: Match4)
16.00: Manchester City–Brighton (Tv: Spíler1)
18.30: Chelsea–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Lyon
21.00: Olympique de Marseille–Lens (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
17.10:
Varazdin–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–RB Leipzig – élőben az NSO-n!
15.30: Borussia Dortmund–VfB Stuttgart
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hoffenheim–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Leverkusen–Wolfsburg
18.30: Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
15.00:
Salernitana–Spezia (Tv: Sport2)
18.00: Milan–Monza (Tv: Sport2)
20.45: Fiorentina–Inter (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Sölden
10.00 és 13.05:
női óriás-műlesiklás

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, második szakasz, B csoport
18.30:
SH-ITB Budaörsi SC–Linz Froschberg (osztrák)

CURLING
Vegyescsapat világbajnokság, Aberdeen
15.30:
döntő

FORMULA–1
EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
21.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Vasárnap, 0.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
15.30: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
DHK Baník Most (cseh)–FTC-Rail Cargo Hungaria, Chomutov (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Buducnost Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
Telekom Veszprém–Pick Szeged
17.00: CYEB-Budakalász–Sport36-Komló
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Moyra-Budaörs
18.00: Csurgói KK–HÉP-Cegléd
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Mol Tatabánya KC
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.15:
DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Zalakerámia ZTE KK-Kometa Kaposvári KK
18.00: Egis Körmend–Arconic-Alba Fehérvár
19.00: Sopron KC–MVM-OSE Lions
NŐI NB I
14.30:
Sopron Basket-Vasas Akadémia
17.00: SERCO UNI Győr–DVTK-Hun-Therm
18.00: E.ON ELTE BEAC–TFSE-MTK
18.00: NKA Universitas PEAC–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd-Ludovika Csata
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00:
Philadelphia 76ers–San Antonio Spurs (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 4. forduló
17.00:
GreenPlan-VRCK–MÁV Előre SC-Foxconn
18.00: Kecskeméti RC–KISTEXT JP Auto Mercedes
18.00: Pénzügyőr SE–DEAC
Női Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
18.30:
MÁV Előre SC-ST. Solar–Fatum-Nyíregyháza
19.00: Swietelsky-Békéscsaba–KNRC
19.00: UTE–Szent Benedek RA
19.00: MTK Budapest–Vasas Óbuda

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó
  8.15:
férfi kisöbű szabadpuska összetett
10.45: döntő
13.15: női sportpisztoly
16.00: döntő
  8.00: férfi gyorstüzelő pisztoly 1. nap

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

UFC
UFC 280, ABU DZABI
20.00:
Charles Oliveira–Iszlam Mahacsev (Tv: Sport1) 

ÚSZÁS
Medencés hosszútávú országos bajnokság, Veszprém
Rövidpályás világkupa, 1. állomás, Berlin

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
11.30:
KSI–PannErgy-Miskolci VLC
12.00: Tigra-ZF-Eger–Metalcom Szentes
16.00: FTC-Telekom Waterpolo–Budapesti Honvéd SE
18.00: Szolnoki Dózsa–BVSC-Zugló
18.00: A-Híd VasasPlaket–Szegedi VE
19.00: Genesys OSC Újbuda–UVSE
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK

OKTÓBER 23., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–Brentford
15.00: Leeds United–Fulham
15.00: Southampton–Arsenal (Tv: Match4)
15.00: Wolverhampton–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
13:00:
Angers–Rennes (Tv: Match4)
15:00: Clermont–Brest
15:00: Reims–Auxerre
15:00: Toulouse–Strasbourg
15:00: Troyes–Lorient
17:05: Nice–Nantes (Tv: Match4)
20:45: Lille–Monaco

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
VfL Bochum–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Hertha–Schalke

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Torino (Tv: Sport2)
15.00: Bologna–Lecce (Tv: Sport2)
18.00: Atalanta–Lazio (Tv: Sport2)
20.45: Roma–Napoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Osasuna
18.30: Villarreal–Almeria (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
16. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Csukaricski – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
15. FORDULÓ
17.30:
DAC–Podbrezova – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ALPESI SÍ
Világkupa, Sölden
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás

AMERIKAIFUTBALL
Európa-bajnoki selejtező
13.00:
Ausztria–Magyarország, Bécs
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Carolina Panthers–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Cincinnati Bengals–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)
19.00: Dallas Cowboys–Detroit Lions
19.00: Jacksonville Jaguars–New York Giants
19.00: Tennessee Titans–Indianapolis Colts
19.00: Washington Commanders–Green Bay Packers
22.05: Denver Broncos–New York Jets
22.05: Las Vegas Raiders–Houston Texans
22.25: Los Angeles Chargers–Seattle Seahawks
22.25: San Francisco 49ers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Miami Dolphins–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, második szakasz, B-csoport
11.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Reus (spanyol)

FORMULA–1
EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN

21.00: futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14.00:
Krim Ljubljana (szlovén)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
15.45: Odense (dán)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Lakers–Portland TrailBlazers (Tv: Sport1)

MOTOGP
MALAJZIAI NAGYDÍJ, SEPANG
6.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
7.20: Moto2 (Tv: Arena4)
9.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Katalán-rali, Salou, a vb 12. futama

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Kairó, férfi és női kisöbű szabadpuska összetett csapat, női sportpisztoly csapat 8.00, férfi gyorstüzelő pisztoly 2. nap 11.00, döntő 16.30

TENISZ
ATP-torna, Antwerpen
ATP-torna, Stockholm
ATP-torna, Nápoly
WTA-torna, Guadalajara

ÚSZÁS
Medencés hosszútávú országos bajnokság, Veszprém
Rövidpályás világkupa, 1. állomás, Berlin