ÁPRILIS 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
33. FORDULÓ
20.00:
Szombathelyi Haladás–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.00:
Napoli–Roma (Tv: Sport1)
21.00: Atalanta–Verona (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
21.00:
Barcelona–Cádiz (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
13.00:
European Tour, München (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.00:
Färjestad–Rögle (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
14.00:
Alpesi körverseny, férfiak (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, elődöntő, 5. mérkőzés
18.00:
Pénzügyőr SE–MAFC-BME
Az 5-8. helyért, 3. mérkőzés
18.30:
Kistext SE–DEAC

SZNÚKER
11.00:
világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
15.20: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
Benne
11.00:
Anthony McGill (skót, 13.)–Liam Highfield (angol), Mark Allen (északír, 15.)–Scott Donaldson (skót)
15.30: Mark Williams (walesi, 8.)–Michael White (walesi), Neil Robertson (ausztrál, 3.)–Ashley Hugill (angol)
20.00: Stuart Bingham (angol, 12.)–Liu Hao-tien (kínai), Mark Allen (északír, 15.)–Scott Donaldson (skót)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
WTA:-torna, Stuttgart

ÁPRILIS 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
21.00:
Liverpool–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Mallorca–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Elche (Tv: Spíler1)
21.30: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Hamburg–Freiburg (Tv: Sport2)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Inter–Milan (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Első mérkőzés eredménye: 0–0

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Magyarország–Szlovénia, Székesfehérvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1061 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga
Elődöntő, 3. mérkőzések
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–1. MCM-Diamant Kaposvár
19.00: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA
Az 5–8. helyért, 3. mérkőzések
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Diósgyőri VTK
18.00: Újpesti TE–MTK Budapest

TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
12.30 és 17.00: WTA:-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Genesys OSC Újbuda–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport1)

ÁPRILIS 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00:
ETO FC Győr (NB II)–Ferencvárosi TC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
20.45:
Chelsea–Arsenal (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
18. FORDULÓ
20.45:
Everton–Leicester City (Tv: Digi Sport1)
30. FORDULÓ
20.45:
Newcastle United–Crystal Palace
21.00: Manchester City–Brighton

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
19.00:
Bordeaux–St.-Étienne
19.00: Lorient–Metz
19.00: Monaco–Nice (Tv: Digi Sport2)
19.00: Reims–Lille (Tv: Digi Sport3)
19.00: Troyes–Clermont
21.00: Angers–PSG (Tv: Digi Sport2)
21.00: Brest–Lyon
21.00: Lens–Montpellier
21.00: Olympique de Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Strasbourg–Rennes

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
RB Leipzig–Union Berlin (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
18.45:
Udinese–Salernitana (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Juventus–Fiorentina (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 1–0

ROMÁN KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30:
Sepsi OSK–Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Atlético Madrid–Granada (Tv: Spíler2)
20.00: Celta Vigo–Getafe
21.30: Osasuna–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Crvena zvezda – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Diósgyőri VTK–NKA Universitas PEAC
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
18.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
KÖZÉPHÁZ
18.00:
MVM-OSE Lions–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.30: DEAC-Tungsram–Kaposvári KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1062 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
12.30 és 17.00: WTA:-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
17.30:
döntők

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Radnicki (szerb)

ÁPRILIS 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
20.45:
Burnley–Southampton (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Espanyol–Rayo Vallecano
19.00: Levante–Sevilla (Tv: Spíler2)
20.00: Cádiz–Athletic Bilbao
21.30: Real Sociedad–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Kansas City Royals–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Aberdeen (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
5. FORDULÓ, 5. CSOPORT
20.00:
Portugália–Magyarország, Loule (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 1.30:
Minnesota Timberwolves–Memphis Grizzlies (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1063 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2)
12.30 és 17.00: WTA:-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
17.30:
döntők

ÁPRILIS 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
20.00:
MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30:
Wolfsburg–Mainz (Tv: Arena4)

TÖRÖK SÜPER LIG
34. FORDULÓ
19.30:
Rizespor–Fenerbahce (Tv: Sport1)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
ELŐDÖNTŐ
14.00:
Juventus (olasz)–Dinami Kijev (ukrán)/Sporting (portugál) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)


FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
13.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Magyarország–Ukrajna, Vasas Jégcentrum

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–Hübner Nyíregyháza BS

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
10.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
16.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
WTA:-torna, Stuttgart
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
17.30:
döntők

VÍZILABDA
Női világliga, Európai döntő (Santa Cruz)

ÁPRILIS 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.00:
Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.45: Zalaegerszeg–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Leicester City–Aston Villa
16.00: Manchester City–Watford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Norwich City–Newcastle United
18.30: Brentford–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
17.00:
Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
19.00: St.-Étienne–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Lens (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
32. FORDULÓ
20.00:
Rijeka–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
Frankfurt–Hoffenheim
15.30: Freiburg–Mönchengladbach (Tv: Spíler1)
15.30: Fürth–Leverkusen
15.30: Köln–Bielefeld
15.30: RB Leipzig–Union Berlin (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
15.00:
Torino–Spezia
15.00: Venezia–Atalanta (Tv: Sport1)
18.00: Inter–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Verona–Sampdoria (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ
20.00:
Rapid Bukarest–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL KUPA
DÖNTŐ
22.00:
Real Betis–Valencia (Tv: Sport2)

NŐI NB I
17. FORDULÓ
14.00:
Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia
15.00: Diósgyőri VTK–Győri ETO
16.00: MTK–Soroksár

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DUATLON
9.00:
sprint távú országos-bajnokság, Balatonboglár

EVEZÉS
9.00: első válogató verseny, Szeged

FORMULA–1
EMILIA-ROMAGNAI NAGYDÍJ, IMOLA
12.30:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.30: sprintfutam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
19.30:
Zurich Classic páros verseny, New Orleans, 3. forduló (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, GYŐR
ELŐDÖNTŐ
16.45:
Budakalász–Fejér-B.Á.L. Veszprém
19.15: Pick Szeged–Telekom Veszprém
NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
13.30:
THW Kiel–Lemgo (Tv: Sport2)
16.00: Magdeburg–Erlangen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
14.30:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
A 7. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.30:
Ludovika-FCSM Csata–TFSE-MTK
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
18.00:
Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK 

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.35: Moto3, időmérő
14.30: MotoGP, 4. szabadedzés
15.10: MotoGP, időmérő
16.10: Moto2, időmérő

RALI
8.00: Boldogkő-rali, az országos bajnokság 2. futama, Boldogkőváralja (Tv: Sport2)

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD

11.00: 2. forduló (Tv: Eurosport1)
Mark Selby (angol, 1.)–Jen Ping-tao (kínai, 16.)
Csao Hszin-tung (kínai, 7.)–Stephen Maguire (skót)
15.30: 2. forduló (Tv: Eurosport1)
Anthony McGill (skót, 13.)–Judd Trump (angol, 4.)
Mark Allen (északír, 15.)–Ronnie O'Sullivan (angol, 2.)
20.00: 2. forduló (Tv: Eurosport1)
Mark Selby (angol, 1.)–Jen Ping-tao (kínai, 16.)
Neil Robertson (ausztrál, 3.)–Jack Lisowski (angol, 14.)

TENISZ
13.30: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Belgrád
14.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)
14.00 és 16.00: WTA:-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

TORNA
10.00: Matolay Elek Emlékverseny, egyben a női csapatbajnokság első fordulója, Budapest, Központi Tornacsarnok

TRIATLON
18.00:
E-sport szuperligaverseny, London (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Országos bajnokság, Debrecen
17.30:
döntők

VÍZILABDA
FÉRFI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
BVSC-Zugló–Budapesti Honvéd SE
Női világliga, Európai döntő (Santa Cruz)

ÁPRILIS 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
17.30:
Ferencvárosi TC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
34. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.00: Szolnoki MÁV FC–III. Kerületi TVE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Budaörsi SC – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

NB III
32. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Sényő
17.00: BKV Előre–Kazincbarcika
17.00: Debreceni EAC–Békéscsaba II
17.00: Eger SE–Tiszaújváros
17.00: Hidasnémeti–Újpest II
17.00: Jászberényi FC–Tiszafüred
17.00: Kisvárda II–Hajdúszoboszló
17.00: Putnok FC–Debreceni VSC II
17.00: SBTC–Füzesgyarmat
17.00: Törökszentmiklós–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–ESMTK
11.00: Honvéd FC II–Gerjen
17.00: Cegléd–Vác
17.00: Dunaújváros PASE–Makó FC
17.00: FC Dabas–Balassagyarmat
17.00: Hódmezővásárhely–Iváncsa
17.00: Mohács–Paks II
17.00: Rákosmenti KSK–Monor
17.00: Szekszárdi UFC–MTK II
19.00: Kozármisleny–Dabas-Gyón
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Komáromi VSE
14.30: Győri ETO II–Gárdony
17.00: Andráshida–Érd
17.00: Balatonfüred–Veszprém FC
17.00: BVSC-Zugló–Nagykanizsa
17.00: Kelen SC–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Pápa–Puskás Akadémia II
17.00: SC Sopron–Zalaegerszeg II
17.00: Tatabánya–Bicske
18.00: Kaposvár–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
15.00:
Brighton–Southampton
15.00: Burnley–Wolverhampton
15.00: Chelsea–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
13.00:
Rennes–Lorient (Tv: Digi Sport1)
15.00: Clermont–Angers
15.00: Metz–Brest
15.00: Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
15.00: Nice–Troyes (Tv: Digi Sport1)
17.05: Lille–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.45: Reims–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
Bochum–Augsburg
17.30: Hertha–Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
Salernitana–Fiorentina (Tv: Sport1)
15.00: Bologna–Udinese
15.00: Empoli–Napoli (Tv: Sport1)
18.00: Genoa–Cagliari (Tv: Sport1)
20.45: Lazio–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00:
Barcelona–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
19.30:
DAC–Slovan Bratislava – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
34. FORDULÓ
19.30
: Altay–Galatasaray (Tv: Sport2)

NŐI NB I
17. FORDULÓ
17.00:
Astra HFC–Haladás Viktória

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00:
Olympique Lyon (francia)–Paris Saint-Germain (francia)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.00:
NASCAR, 10. futam, Geico 500, Talladega Superspeedway (Tv: Arena4)

DUATLON
9.00:
vegyes váltó országos-bajnokság, Balatonboglá

EVEZÉS
9.00:
első válogató verseny, Szeged

FORMULA–1
EMILIA-ROMAGNAI NAGYDÍJ, IMOLA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
19.00:
Zurich Classic páros verseny, New Orleans, 4. forduló (Tv: Eurosport2)  

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
5. CSOPORT, 6. FORDULÓ
14.45:
Magyarország–Szlovákia, Győr
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, GYŐR
17.15:
a 3. helyért
20.00: döntő

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
NKA Universitas PEAC–DVTK
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.30:
Denver Nuggets–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.20:
Moto3 (Tv: Arena4)
14.00: Moto2 (Tv: Arena4)
15.30: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Horvát-rali, a világbajnokság 3. futama, Zágráb

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD

11.00: 2. forduló (Tv: Eurosport2, 13.00-tól)
Kyren Wilson (angol, 5.)–Stuart Bingham (angol, 12.)
Noppon Saengkham (thaiföldi)–John Higgins (skót, 6.)
15.30: 2. forduló (Tv: Eurosport1, 17.00-tól)
Anthony McGill (skót, 13.)–Judd Trump (angol, 4.)
Neil Robertson (ausztrál, 3.)–Jack Lisowski (angol, 14.)
20.00: 2. forduló (Tv: Eurosport1)
Kyren Wilson (angol, 5.)–Stuart Bingham (angol, 12.)
Noppon Saengkham (thaiföldi)–John Higgins (skót, 6.)

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Belgrád, döntő (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, Barcelona, döntő (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)
13.00: WTA:-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00:
Amanda Lemos–Jessica Andrade (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
Női világliga, Európai döntő (Santa Cruz)