JANUÁR 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
21.00:
Fulham–Tottenham (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
18.30:
Bologna–Cremonese (Tv: Sport1)
20.45: Internazionale–Empoli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
21.00:
Valencia–Almería (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Pays de Cassel (VI.)–Paris Saint-Germain

FUTSAL
NB I
18.30:
DEAC–Berettyóújfalu
19.00: Kecskemét–Veszprém
19.35: Aramis SE–Nyírbátor
20.00: Rubeola FC–Magyar Futsal Akadémia
20.15: ELTE-BEAC–Á Stúdió Futsal Nyíregyháza
20.40: Újpest FC-200Volt–Haladás VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FEHA19–Gyergyói HK (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.30:
Pioneers Vorarlberg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19, Feldkirch

KERÉKPÁR
21.00:
Vuelta a San Juan, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
III. CSOPORT (Katowice)
15.30:
Katar–Argentína
18.00: Hollandia–Szerbia (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Németország
IV. CSOPORT (Malmö)
15.30: Egyesült Államok–Belgium (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Bahrein
20.30: Dánia–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
A 25-32. HELYÉRT
3. FORDULÓ
II. CSOPORT (Plock)
15.30:
Tunézia-Algéria
18.00: Észak-Macedónia–Marokkó

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
Kedd, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

 

JANUÁR 24., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.30:
ZTE FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45:
Accrington (III.)–Boreham Wood (V.)

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Southampton–Newcastle United (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Schalke–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
20.30: Bayern München–1. FC Köln (Tv: Arena4)
20.30: Hertha BSC–Wolfsburg
20.30: Hoffenheim–VfB Stuttgart

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
20.45:
Lazio–Milan (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
női óriás-műlesiklás, Kronplatz (Tv: Eurosport1)
17.45 és 20.45: férfi műlesiklás, Schladming (Tv: Eurosport1)

FUTSAL
17.00:
a női Európa-bajnokság sorsolása (Debrecen, Nagyerdei Stadion)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Budapest JAHC–DVTK Jegesmedvék

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 4. forduló
18.00:
Oberbank Steelvolleys Linz Steg (osztrák)–Swietelsky-Békéscsaba, Linz
Női Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Vasas Óbuda, Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnoka

TENISZ
Szerda, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

 

JANUÁR 25., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Mainz–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
20.30: Augsburg–Mönchengladbach
20.30: Freiburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)
20.30: Bayer Leverkusen–Bochum
20.30: Werder Bremen–Union Berlin

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Nottingham Forest–Manchester United (Tv: Match4)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Barcelona–Real Sociedad (Tv: Sport1)
22.00: Osasuna–Sevilla (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
női óriás-műlesiklás, Kronplatz (Tv: Eurosport1)
17.45 és 20.45: férfi óriás-műlesiklás, Schladming (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.45:
Asiago (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Dánia–MAGYARORSZÁG, Stockholm (Tv: M4 Sporf) – élőben az NSO-n!
18.00:
Norvégia–Spanyolország, Gdansk
20.30: Franciaország–Németország, Gdansk
20.30: Svédország–Egyiptom, Stockholm
ALSÓHÁZI HELYOSZTÓK (Plock)
13.00:
a 31. helyért, Uruguay–Algéria
15.30: a 27. helyért, Marokkó–Szaúd-Arábia
18.00: a 29. helyért, Dél-Korea–Észak-.Macedónia
20.30: a 25. helyért, Chile–Tunézia
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Olympiakosz (görög)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Girona (spanyol)
FÉRFI NB I
18.00:
HÜBNER Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.15:
páros rövidprogram (Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei)
16.35: férfi rövidprogram (Vlasenko Aleksandr)

RÖPLABDA
Férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 5. forduló
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–OK Calcit Kamnik (szlovén), Maribor

TENISZ
Csütörtök, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
19.30:
Genesys OSC Újbuda–Jug Dubrovnik (horvát)
20.45: FTC-Telekom Waterpolo–Novi Beograd (szerb)
FÉRFI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.30:
A-Híd VasasPlaket–VK Sabac (szerb)
19.00: Szolnoki Dózsa–Trieste Pallanuoto (olasz)

 

JANUÁR 26., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.00:
Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
21.00:
Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
11. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.10:
DVTK HUN-Therm–Mersin (török)
NŐI EURÓPA-KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
NKA Universitas PEAC–Villeneuve d'Ascq LM (francia)

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.15:
női rövidprogram (Láng Júlia)
18.25: páros kűr (Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei?)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 6. forduló
18.00:
Nova KBM Branik Maribor (szlovén)–Swietelsky-Békéscsaba, Maribor

TENISZ
Péntek, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
A Magyar Vitorlásszövetség tisztújító közgyűlése

 

JANUÁR 27., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
21.00:
Manchester City–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
21.00:
Lorient–Rennes (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30:
RB Leipzig–VfB Stuttgart (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
18.30:
Bologna–Spezia (Tv: Sport2)
20.45: Lecce–Salernitana (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Almería–Espanyol (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FEHA19

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
AZ 5–8. HELYÉRT
15.30: Németország–Egyiptom
18.00: Norvégia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
ELŐDÖNTŐ
18.00: Spanyolország–Dánia – élőben az NSO-n!
20.30: Franciaország–Svédország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
NEKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC, Balatonboglár
18.00: DVSC Schaeffler–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–Dunaújvárosi Kohász KA

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.15:
jégtánc ritmustánc (Ignateva Mariia, Szemko Danijil Leonyidovics)
17.00: férfi kűr (Vlasenko Aleksandr?)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
18.00:
KNRC–Vasas Óbuda

TENISZ
Szombat, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ 11. FORDULÓ
19.00:
PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Metalcom Szentes–PannErgy-Miskolci VLC

 

JANUÁR 28., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00:
Troyes–Lens (Tv: Match4)
21.00: Marseille–Monaco (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Union Berlin (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–Mönchengladbach
15.30: Mainz–Bochum
15.30: Werder Bremen–Wolfsburg
18.30: Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Torino (Tv: Sport2)
18.00: Cremonese–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Atalanta–Sampdoria (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
14.00:
Cádiz–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Girona–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Real Betis (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
13.30:
Walsall–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Blackburn–Birmingham
16.00: Bristol City–West Bromwich Albion
16.00: Fulham–Sunderland
16.00: Ipswich–Burnley
16.00: Luton–Grimsby
16.00: Sheffield Wednesday–Fleetwood
16.00: Southampton–Blackpool
19.00: Preston–Tottenham (Tv: Spíler1)
21.00: Manchester United–Reading (Tv: Spíler1)

ANGOL LEAGUE ONE
29. FORDULÓ
13.30:
Charlton Athletic–Bolton Wanderers (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30:
női műlesiklás, Spindleruv Mlyn (Tv: Eurosport1)
11.45: férfi szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, negyeddöntő, első mérkőzés
19.00:
Linares (spanyol)–SH-ITB Budaörsi SC

BIRKÓZÁS
10.30: Kötött-, szabadfogású és női válogató (KIMBA Budapest, Hollandi út 8.)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
16.00:
Budapest JAHC–DEAC
19.45: Hydro Fehérvár AV19–UTE
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–FEHA19
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
Colorado Avalanche–St. Louis Blues (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
18.00: Siófok KC–Érd
18.00: Praktiker-Vác–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.05:
Arconic-Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: Kometa Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: MVM-OSE Lions–Sopron KC
18.00: Atomerőmű SE–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–DEAC
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–TFSE-MTK
18.00: Sopron Basket–Ludovika Csata
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
18.00: E.ON ELTE BEAC–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: NKA Universitas PEAC–DVTK-Hun-Therm

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.00:
női kűr (Láng Júlia?)
17.30: jégtánc kűr (Ignateva Mariia, Szemko Danijil Leonyidovics?)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
17.00:
Szent Benedek RA–Swietelsky-Békéscsaba
18.30: MÁV Előre SC-ST. Solar–MTK Budapest

SÍUGRÁS
14.15:
világkupa, Kulm Mitterndorf

TENISZ
Vasárnap, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
16.00:
UVSE–Tigra-ZF-Eger
17.00: Szegedi VE–BVSC-Zugló
19.00: Kaposvári VK–A-Híd VasasPlaket
19.00: EPS-Honvéd–KSI
19.30: Szolnoki Dózsa–Genesys OSC Újbuda
NŐI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK

UVSE–Etnikosz Pireusz (görög)
CN Terrassa (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo
Vuliagmeni (görög)–Tigra-ZF Eger

JANUÁR 29.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
13.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.30: Újpest FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Kecskeméti TE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
21. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00:
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
15.00: Tiszakécskei LC–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: FC Ajka–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
15.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
15.00: MTK Budapest–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
13.00:
Nice–Lille (Tv: Match4)
15.00: Auxerre–Montpellier (Tv: Match4)
15.00: Brest–Angers
15.00: Clermont–Nantes
15.00: Strasbourg–Toulouse
17.05: Ajaccio–Lyon
20.45: PSG–Reims (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Schalke–1. FC Köln (Tv: Arena4)
17.30: Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30:
Milan–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Juventus–Monza (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Fiorentina (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Roma (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
14.30:
Brighton–Liverpool (Tv: Spíler1)
15.00: Stoke–Stevenage
17.30: Wrexham–Sheffield United (Tv: Spíler1)

HORVÁT 1. HNL
19. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
23. FORDULÓ
15.00:
Sepsi OSK–Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SKÓT BAJNOKSÁG
23. FORDULÓ
17.00:
Dundee United–Celtic (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.15 és 12.15:
női műlesiklás, Spindleruv Mlyn (Tv: Eurosport1)
12.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORTDÖNTŐ
Nemzeti főcsoport
21.00:
Philadelphia Eagles (1.)–San Francisco 49ers (2.) (Tv: Arena4)
Amerikai főcsoport
Hétfő, 0.30:
Kansas City Chiefs (1.)–Cincinnati Bengals (3.) (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, HELYOSZTÓK
16.00:
a 3. helyért
19.45: döntő

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, HELYOSZTÓK (Stockholm)
Az 5. helyért
13.00:
Németország–Norvégia
A 7. helyért
15.30:
Egyiptom–Magyarország – élőben az NSO-n!
A 3. helyért
18.00:
Spanyolország–Svédország – élőben az NSO-n!
Döntő
21.00:
Dánia–Franciaország – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
Spanyol bajnokság
12.30:
Baxi Manresa–Real Madrid (Tv: Arena4)

SÍUGRÁS
14.15:
Világkupa, Kulm Mitterndorf

TENISZ
Australian Open, Melbourne