MÁJUS 2., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
35. FORDULÓ
20.00: Szombathelyi Haladás–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Manchester United–Brentford (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
Borussia Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
20.30:
Bayer Leverkusen–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
20.45:
Atalanta–Salernitana (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Real Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Chicago White Sox–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1068 (Tv: Sport1)

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD
DÖNTŐ

Judd Trump (angol, 4.)–Ronnie O'Sullivan (angol, 2.)
14.00:
3. szakasz (Tv: Eurosport1)
20.00: 4. szakasz (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
13.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 3., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
16.30:
Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Villarreal (spanyol)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szerda, 0.00:
Cleveland Guardians–San Diego Padres (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
1. NAP
15.30:
Magyarország–Dél-Korea (Tv: Sport1)
19.00: Szlovénia–Litvánia (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Csurgói KK–Pick Szeged
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
FÉRFI EHL
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.30:
GOG (dán)–Nexe Nasice (horvát) (Tv: Sport2)
20.30: Magdeburg (német)–Nantes (francia) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.30:
DEAC-Tungsram–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

LÓSPORT
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1069 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga
A 3. helyért, 4. mérkőzés
20.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
Az 5. helyért, 3. mérkőzés
19.00:
Kecskeméti RC–Debreceni EAC
A 7. helyért, 3. mérkőzés
18.30:
Kistext SE–Dunaújvárosi KSE

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
13.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

 

MÁJUS 4., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
16.30:
Gyirmót FC Győr–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Puskás Akadémia FC – élőben az NSO-n!
18.30: Ferencvárosi TC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmat
17.00: BKV Előre–Tiszafüred
17.00: Debreceni VSC II–Debreceni EAC
17.00: Eger SE–Kazincbarcika
17.00: Hidasnémeti–Sényő
17.00: Jászberényi FC–Újpest II
17.00: Kisvárda II–Békéscsaba II
17.00: Putnok FC–Tállya
17.00: Tiszaújváros–Hajdúszoboszló
17.00: Törökszentmiklós–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Cegléd–Dabas-Gyón
17.00: Dunaújváros PASE–Paks II
17.00: ESMTK–Gerjen
17.00: FC Dabas–Vác
17.00: Ferencvárosi TC II–Balassagyarmat
17.00: Honvéd FC II–Makó FC
17.00: Hódmezővásárhely–Rákosmenti KSK
17.00: Mohács–Iváncsa
17.00: Szekszárdi UFC–Monor
19.00: Kozármisleny–MTK II
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Kelen SC–Komáromi VSE
17.00: Andráshida–Bicske
17.00: Balatonfüred–Puskás Akadémia II
17.00: BVSC-Zugló–Érd
17.00: Győri ETO II–Gyirmót II
17.00: Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
17.00: Pápa–Gárdony
18.00: Kaposvár–Veszprém FC
18.00: SC Sopron–Mosonmagyaróvári TE
19.00: Tatabánya–Zalaegerszeg II

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
2. NAP

15.30: Magyarország–Litvánia (Tv: Sport1) 
19.00: Szlovénia–Románia (Tv: Sport1) 

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
18.00:
csapatbemutató, Hősök tere

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Sopron KC–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
18.00: Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
KÖZÉPHÁZ
18.00:
MVM-OSE Lions–Kaposvári KK

LÓSPORT
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1070 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
Női Extraliga
Döntő, 3. mérkőzés
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–Vasas Óbuda
A 3. helyért, 3. mérkőzés
18.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár
Az 5. helyért, 3. mérkőzés
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Újpesti TE
A 7. helyért, 3. mérkőzés
20.15:
MTK Budapest–Diósgyőri VTK

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
12.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 9. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
20.00:
Kaposvári VK–Tigra-ZF-Eger

 

MÁJUS 5., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
18.00:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Rangers FC (skót)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–West Ham United (angol) (Tv: RTL+) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Roma (olasz)–Leicester City (angol)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Feyenoord (holland)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
20.45:
World Pool Masters, Gibraltár, 1. nap (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
13. állomás, Glasgow (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
3. NAP

15.30: Románia–Dél-Korea (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Flensburg–Göppingen (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1070 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
I. Masped-kupa nemzetközi verseny (Nemzeti Lőtér, Budapest Fehér út) férfi és női légpuska

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
13.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

 

MÁJUS 6., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM


FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
21.00:
Lille–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
20.30:
Bochum–Arminia Bielefeld (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
18.45:
Internazionale–Empoli (Tv: Sport2)
21.00: Genoa–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
21.00:
Levante–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
13.00:
World Pool Masters, Gibraltár, 2. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MIAMI NAGYDÍJ
20.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
23.30: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
4. NAP

15.30: Dél-Korea–Litvánia (Tv: Sport1)
19.00: Szlovénia–Magyarország (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA, 1. SZAKASZ
12.40:
Budapest–Visegrád, 195 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.30:
Balatonfüredi KSE–Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
18.00: Telekom Veszprém–Schieszl-Budakalász
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Siófok KC
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ

KÖZÉPHÁZ
18.00:
DEAC-Tungsram–Naturtex-SZTE-Szedeák 

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, 5. helyért, 4. mérkőzés
19.00:
Debreceni EAC–Kecskeméti RC
A 7. helyért, 4. mérkőzés
19.00:
Dunaújvárosi KSE–Kistext SE

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
I. Masped-kupa nemzetközi verseny (Nemzeti Lőtér, Budapest Fehér út) férfi és női légpisztoly

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Genesys OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)

 

MÁJUS 7., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
14.45:
Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.15: Ferencvárosi TC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
16.00:
Brentford–Southampton
16.00: Burnley–Aston Villa
16.00: Chelsea–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Watford
18.30: Brighton & Hove Albion–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.45: Liverpool–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
17.00:
Brest–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Union Berlin
15.30: Greuther Fürth–Borussia Dortmund
15.30: Hoffenheim–Bayer Leverkusen
15.30: 1. FC Köln–Wolfsburg
18.30: Hertha BSC–Mainz (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
15.00:
Torino–Napoli (Tv: Sport2)
18.00: Sassuolo–Udinese (Tv: Sport2)
20.45: Lazio–Sampdoria (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Napredak – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
13.00:
World Pool Masters, Gibraltár, 3. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
MIAMI NAGYDÍJ
19.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ (Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok)
NŐK
10.30:
Miskolci Vénusz–2F-BAU Tolna-Mözs
13.00: Budaörs-Endo Plus Service–DEAC
FÉRFIAK
15.30:
Haladás VSE–Veszprém
18.00: Rubeola FC–Debreceni EAC

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
5. NAP

15.30: Románia–Litvánia

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA, 2. SZAKASZ

14.00: Budapest, 9.2 km, egyéni időfutam (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Vipers Kristiansand (norvég)–Krim Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
NEKA–Fejér-B.Á.L. Veszprém, Balatonboglár
18.00: Csurgói KK–Ferencvárosi TC
18.00: Dabas KC VSE–Kecskeméti TE
18.00: SBS Eger–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Vasas SC
18.00: Érd–Kisvárda Master Good SE
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Váci NKSE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.00:
Szolnoki Olajbányász–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)
18.00: Egis Körmend–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
KÖZÉPHÁZ
18.00:
Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
PLAYOUT A BENNMARADÁSÉRT
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia

RÖGBI
Európa-bajnokság, Konferencia 1, északi csoport
14.00:
Magyarország–Svédország, Budapesti Rögbi Centrum

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
I. Masped-kupa nemzetközi verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út) , férfi és női 3x40 lövéses összetett puska

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
18.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

UFC
UFC 274, PHOENIX
Vasárnap, 4.00:
Charles Oliveira–Justin Gaethje (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Szolnoki Dózsa–A-Híd VasasPlaket

 

MÁJUS 8., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
14.05:
Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.15: Zalaegerszegi TE FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
36. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.00: ETO FC–III. Ker. TVE – élőben az NSO-n!
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Békéscsaba 1912 Előre, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Kecskeméti TE Hufbau–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

NB III
35. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Diósgyőri VTK II–Törökszentmiklós
11.00: Újpest II–Debreceni EAC
12.00: Békéscsaba II–Eger SE
17.00: Debreceni VSC II–BKV Előre
17.00: Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló
17.00: Kazincbarcika–Tiszaújváros
17.00: Kisvárda II–Tiszafüred
17.00: Salgótarjáni BTC–Hidasnémeti
17.00: Sényő–Putnok FC
17.00: Tállya–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–FC Dabas
17.00: Balassagyarmat–ESMTK
17.00: Dabas-Gyón–Dunaújváros PASE
17.00: Iváncsa–Cegléd
17.00: Makó FC–Ferencvárosi TC II
17.00: Monor–Gerjen
17.00: MTK II–Mohács
17.00: Rákosmenti KSK–Kozármisleny
17.00: Szekszárdi UFC–Hódmezővásárhely
17.00: Vác–Honvéd FC II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–SC Sopron
11.00: Puskás Akadémia II–Andráshida
11.00: Zalaegerszeg II–Balatonfüred
14.00: Veszprém FC–BVSC-Zugló
17.00: Érd–Nagykanizsa
17.00: Gárdony–Tatabánya
17.00: Kelen SC–Győri ETO II
17.00: Komáromi VSE–Mol Fehérvár FC II
17.00: Mosonmagyaróvári TE–Pápa
18.00: Bicske–Kaposvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–Leeds United (Tv: Spíler1)
15.00: Leicester City–Everton
15.00: Norwich City–West Ham United
17.30: Manchester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
Metz–Lyon (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
15.00: Clermont–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00: Reims–Lens (Tv: Digi Sport1)
17.05: Lorient–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)
20.45: PSG–Troyes (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
34. FORDULÓ
20.00:
Dinamo Zagreb–NK Osijek (Eszék)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
 Eintracht Frankfurt–Borussia Mönchengladbach (Tv: Arena4)
17.30: Bayern München–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
19.30: RB Leipzig–Augsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
12.30:
Spezia–Atalanta (Tv: Sport1)
15.00: Venezia–Bologna
18.00: Salernitana–Cagliari (Tv: Sport1)
20.45: Hellas Verona–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
8.00:
félmaratoni országos bajnokság, Budapest, Puskás Aréna (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MIAMI NAGYDÍJ
21.30:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
MAGYAR KUPA (Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok)
16.15:
női döntő
19.45: férfi döntő

JÉGKORONG
DIVÍZIÓ I/A VILÁGBAJNOKSÁG, LJUBLJANA
5. NAP

15.30: Magyarország–Románia (Tv: Sport1)
19.00: Szlovénia–Dél-Korea (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA, 3. SZAKASZ

14.00: Kaposvár–Balatonfüred, 201 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Esbjerg (dán)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Minden–Stuttgart (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
I. Masped-kupa nemzetközi verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út) , női sportpisztoly

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
13.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)