ÁPRILIS 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
32. FORDULÓ
20.00:
Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
20.30:
Bologna–Sampdoria (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Valencia (Tv: Spíler2)

FUTSAL
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Magyarország–Szerbia, Sterbinszky Amália Sportcsarnok

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Kansas City Royals–Cleveland Guardians (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, DÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
19.45:
Hydro Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
12.00:
Török körverseny, férfiak, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1056 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés
18.00:
Fino Kaposvár–GreenPlan-VRCK

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
20.00:
BVSC-Zugló–FTC-Telekom

 

ÁPRILIS 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Bayern München (német)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Real Madrid (spanyol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Uni Győr Mély-Út–Vasas Akadémia
NBA, A RÁJÁTSZÁSBA JUTÁSÉRT
Szerda, 3.30:
Minnesota Timberwolves–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1057 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga
Az 5–8. helyért, 1. mérkőzések
19.00:
Kecskeméti RC–DKSE
20.00: Kistext SE–DEAC, UTE-röplabdacsarnok
Női Extraliga
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–1. MCM-Diamant Kaposvár
Az 5–8. helyért, 1. mérkőzés
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–DVTK

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)
Billie Jean King-kupa, euroafrikai zóna I-es csoport tornája, Antalya: Magyarország–Törökország

VÍZILABDA
17.45:
a vizes világbajnokság vízilabdatornáinak csoportsorsolása, Budapest

 

ÁPRILIS 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Liverpool (angol)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
Sporting CP (portugál)–Benfica (portugál) (Tv: Sport2)

NB III
30. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
Újpest II–Diósgyőri VTK II
16.00: BKV Előre–Tiszaújváros
16.00: Debreceni EAC–Hajdúszoboszló
16.00: Hidasnémeti–Tiszafüred
16.00: Jászberényi FC–Kazincbarcika
16.00: Kisvárda II–Eger SE
16.00: Putnok FC–Békéscsaba II
16.00: SBTC–Tállya
16.00: Sényő–Füzesgyarmat
16.00: Törökszentmiklós–Debreceni VSC II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–Ferencvárosi TC II
16.00: Cegléd–Balassagyarmat
16.00: Dunaújváros PASE–Gerjen
16.00: FC Dabas–ESMTK
16.00: Hódmezővásárhely–Paks II
16.00: Mohács–Makó FC
16.00: MTK II–Monor
16.00: Rákosmenti KSK–Iváncsa
16.00: Szekszárdi UFC–Dabas-Gyón
18.00: Kozármisleny–Vác
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Andráshida–Nagykanizsa
16.00: Balatonfüred–Mol Fehérvár FC II
16.00: Gyirmót II–Gárdony
16.00: Győri ETO II–Puskás Akadémia II
16.00: Kelen SC–Zalaegerszeg II
16.00: Mosonmagyaróvári TE–Komáromi VSE
17.00: Kaposvár–BVSC-Zugló
17.00: Pápa–Veszprém FC
18.00: SC Sopron–Bicske
18.00: Tatabánya–Érd

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Minnesota Twins–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Izrael–Magyarország, Tel-Aviv
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Siófok KC
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–Szolnoki Olajbányász
KÖZÉPHÁZ
18.00:
Kaposvári KK–MVM-OSE Lions
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–DEAC-Tungsram
ALSÓHÁZ
18.00:
Hübner Nyíregyháza BS-Atomerőmű SE
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Zalakerámia ZTE KK

RÖPLABDA
Női Extraliga
Elődöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Vasas Óbuda–Szent Benedek RA
Az 5–8. helyért, 1. mérkőzés
18.00:
UTE–MTK Budapest

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)
Billie Jean King-kupa, euroafrikai zóna I-es csoport tornája, Antalya: Magyarország–Dánia

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, RÁJÁTSZÁS
A 9–12. HELYÉRT, 3 MÉRKŐZÉS

Tigra-ZF-Eger–PannErgy-Miskolci VLC

 

ÁPRILIS 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Atalanta (olasz)–RB Leipzig (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympique Lyon (francia)–West Ham United (angol)
21.00: Rangers (skót)–Braga (portugál)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
PSV (holland)–Leicester City (angol)
21.00: Roma (olasz)–Bodö/Glimt (norvég)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Feyenoord (holland)
21.00: PAOK (görög)–Olympique Marseille (francia)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Tampa Bay Ray–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
10. állomás, Manchester (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Magyarország–Ukrajna, Miskolc

KÉZILABDA
NŐI NB I

18.00: Moyra-Budaörs–Alba Fehérvár KC
18.00: Érd–Vasas SC
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–Váci NKSE
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE
18.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)
Billie Jean King-kupa, euroafrikai zóna I-es csoport tornája, Antalya: Magyarország–Szerbia

VÍZILABDA
NŐI OB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
16.45:
Dunaújváros–UVSE Hunguest Hotels

 

ÁPRILIS 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
20.00:
Debreceni VSC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
21.00:
Rennes–Monaco (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.00:
Spezia–Internazionale (Tv: Sport1)
21.00: Milan–Genoa (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Real Betis (Tv: Spíler2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
42. FORDULÓ
13.30:
Luton Town–Nottingham Forest (Tv: Arena4)
16.00: Bournemouth–Middlesbrough (Tv: Arena4)
18.30: Huddersfield Town–Queens Park Rangers (Tv: Arena4)
21.00: Derby County–Fulham (Tv: Arena4)

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
19.30:
Trabzonspor–Karagümrük (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
PEAC–DVTK
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
Ludovika-FCSM Csata–TFSE-MTK

RÖPLABDA
Férfi Extraliga
Elődöntő, 4. mérkőzés
18.00:
GreenPlan-VRCK–Fino Kaposvár
Az 5–8. helyért, 2. mérkőzések
19.00:
DKSE–Kecskeméti RC
19.00: DEAC–Kistext SE
Női Extraliga
Elődöntő, 2. mérkőzés
17.15:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Swietelsky-Békéscsaba
Az 5–8. helyért
18.00:
DVTK–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)
Billie Jean King-kupa, euroafrikai zóna I-es csoport tornája, Antalya: Magyarország–Észtország

 

ÁPRILIS 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
15.00:
Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
33. FORDULÓ
17.00:
Budafoki MTE–ETO FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.30:
Tottenham–Brighton (Tv: Digi Sport2)
16.00: Manchester United–Norwich City (Tv: Digi Sport2)
16.00: Southampton–Arsenal
16.00: Watford–Brentford

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.30:
Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
17.00:
Saint-Étienne–Brest (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Lens (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
31. FORDULÓ
17.05:
NK Osijek (Eszék)–Dragovoljac – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha BSC
15.30: Borussia Dortmund–Wolfsburg (Tv: Spíler1)
15.30: Freiburg–Bochum (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–VfB Stuttgart
18.30: Mönchengladbach–Köln (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ

20.30: Hamburg–Karlsruhe (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
12:30:
Cagliari–Sassuolo (Tv: Sport1)
14:30: Sampdoria–Salernitana (Tv: Sport1)
14:30: Udinese–Empoli (Tv: Sport2)
16:30: Fiorentina–Venezia (Tv: Sport1)
18:30: Juventus–Bologna (Tv: Sport1)
20:45: Lazio–Torino (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT, 5. FORDULÓ
14:00:
Sepsi OSK–UTA Arad – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Elche–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Alavés–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ
18.00:
DAC–Zilina – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
19.30:
Fenerbahce–Göztepe (Tv: Sport2)

NŐI NB I
16. FORDULÓ
14.00:
Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK
15.00: Győri ETO–Astra Hungary
16.00: MTK Hungária–Haladás
16.00: Soroksár–Ferencvárosi TC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA

FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
17.30:
Magyarország–Izrael, Tatabánya

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Egis Körmend
KÖZÉPHÁZ
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC-Tungsram
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
ALSÓHÁZ
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Hübner Nyíregyháza BS
19.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia
NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.30:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport+).
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Akadémia–Uni Győr Mély-Út

RÖPLABDA
Női Extraliga
Elődöntő, 2. mérkőzés
18.00:
Szent Benedek RA–Vasas Óbuda
Az 5–8. helyért, 2. mérkőzés
16.15: MTK Budapest–UTE

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)
Billie Jean King-kupa, euroafrikai zóna I-es csoport tornája, Antalya, rájátszás

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
23.00:
Vicente Luque–Belal Muhammad (Tv: Sport1)

 

ÁPRILIS 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ

14.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
33. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Pécsi MFC, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: III. Ker. TVE–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Dorogi FC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Szentlőrinc–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Budaörs–Soroksár SC – élőben az NSO-n!

NB III
31. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Jászberényi FC
11.00: Újpest II–Törökszentmiklós
15.00: Hajdúszoboszló–BKV Előre
17.00: Debreceni VSC II–Hidasnémeti
17.00: Füzesgyarmat–Eger SE
17.00: Kazincbarcika–Debreceni EAC
17.00: Sényő–SBTC
17.00: Tállya–Diósgyőri VTK II
17.00: Tiszafüred–Putnok FC
17.00: Tiszaújváros–Kisvárda II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Kozármisleny
17.00: Balassagyarmat–Dunaújváros PASE
17.00: Dabas-Gyón–Hódmezővásárhely
17.00: ESMTK–Honvéd FC II
17.00: Gerjen–FC Dabas
17.00: Iváncsa–Szekszárdi UFC
17.00: Makó FC–Cegléd
17.00: Monor–Ferencvárosi TC II
17.00: MTK II–Rákosmenti KSK
17.00: Vác–Mohács
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Andráshida
11.00: Puskás Akadémia II–SC Sopron
11.00: Zalaegerszeg II–Győri ETO II
17.00: Érd–Balatonfüred
17.00: Gárdony–Kelen SC
17.00: Komáromi VSE–BVSC-Zugló
17.00: Mosonmagyaróvári TE–Gyirmót II
17.00: Nagykanizsa–Kaposvár
17.00: Veszprém FC–Tatabánya
18.00: Bicske–Pápa

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
15.15:
Newcastle United–Leicester City (Tv: Spíler1)
15.15: West Ham United–Burnley

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
17.30:
Chelsea–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
13.00:
Nice–Lorient (Tv: Digi Sport1)
15.00: Metz–Clermont
15.00: Montpellier–Reims (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nantes–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Troyes–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
17.05: Lyon–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
20.45: PSG–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
Arminia Bielefeld–Bayern München (Tv: Arena4)
17.30: Hoffenheim–Fürth
17.30: Union Berlin–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)
19.30: Leverkusen–RB Leipzig (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Granada–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
19.30:
Giresunspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.30:
Boston Red Sox–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga
Az 5–8. helyért, 3. mérkőzés
18.00:
Kecskeméti RC–DKSE

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport1)