Felkészülés: 20 éves magyar is pályára lépett a münchenieknél

2017.03.24. 22:10
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő 1860 München az első félidőben szerzett gólokkal 2–0-ra legyőzte az osztrák második vonalban érdekelt Innsbruckot felkészülési mérkőzésen. A „hatvanasoknál” a 61. percben pályára lépett a magyar utánpótlás-válogatott Hursán György, aki februárban töltötte be a 20. életévét.

Az osztrák élvonalban érdekelt Mattersburgban Varga Barnabás szintén csereként jutott szóhoz a BW Linz ellen (4–0), míg az 1860 München bajnoki vetélytársa, a Würzburger Kickers Nagy Dániel nélkül győzte le a Bundesligában szereplő Eintracht Frankfurtot.Varga Barnabás szintén csereként jutott szóhoz a BW Linz ellen (4–0), míg az 1860 München bajnoki vetélytársa, a Würzburger Kickers Nagy Dániel nélkül győzte le a Bundesligában szereplő Eintracht Frankfurtot.