MÁRCIUS 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ

19.00: West Bromwich Albion–Everton (Tv: Spíler1)
21.15: Liverpool–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
33. FORDULÓ
19.00:
Fulham–Tottenham (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
20.45:
Parma–Internazionale (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: 
Levante–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
14.00:
Kasimpasa–Trabzonspor (Tv: Sport2)
17.00: Fenerbahce–Antalyaspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN
19.00:
magas, férfiak, selejtező (Jankovics Dániel).
19.08: távol, férfiak, selejtező (Pap Kristóf).
19.30:
női 3000 m, előfutam (Wagner-Gyürkés Viktória)
20.20: férfi 1500 m, előfutam (Kiss Gergő Xavér, Pápai Márton, Szögi István)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS
13.15:
női 4x5 km-es váltó (Tv: Eurosport1, Arena4)
17.30: férfi nagysánc, selejtező (Tv: Arena4)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.00:
nagysánc (Tv: Eurosport1, Arena4)
15.15: 10 km-es sífutás (Tv: Eurosport1, Arena4)

HÓDESZKA
7.50:
Világkupa, Bakuriani (Tv: Eurosport1, Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
Paris Saint-Germain (francia)–Mol-Pick Szeged – elhalasztva
18.30: Kielce (lengyel)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
16.45: THW Kiel (német)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Mol-Pick Szeged–Orosházi FKSE-Linamar
18.00:
Veszprémi KKFT–Dabasi KC VSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Boston Celtics–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET
16.00:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.20:
Világkupa, Nove Mesto (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
10.00, 12.00 és 18.30:
Gibraltár Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport1)
Nyolcaddöntő: Fucsovics Márton–Alejandro Davidovich (spanyol)
WTA-TORNA
11.00 és 17.30:
Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.30: Doha (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)
14.00:
Brescia (olasz)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
16.30: CN Barceloneta (spanyol)–Waspo Hannover (német)
19.00: FTC-Telekom Waterpolo–Jadran Herceg Novi (montenegrói)