Képek: CR inspirálta a gyönyörű horvát válogatott labdarúgót

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2022.03.16. 17:27
A Grasshoppers női futballcsapatának és a horvát válogatottnak a játékosa, Ana Maria Markovicot a Manchester United legendája, Cristiano Ronaldo motiválja. „Cristiano Ronaldo miatt lettem futballista. Mindig inspirált engem. Ezért viselem a 7-es számot” – idézte a 22 éves támadót a cnnturk.com.
ANA MARKOVICRÓL MÉG TÖBB FOTÓT A KÉPRE KATTINTVA TEKINTHET MEG! (Fotó: instagram.com/anamxrkovic)
ANA MARKOVICRÓL MÉG TÖBB FOTÓT A KÉPRE KATTINTVA TEKINTHET MEG! (Fotó: instagram.com/anamxrkovic)

 

Az Instagramon több mint 300 ezer követővel rendelkező sportolónő – aki a 20min.ch-n olvasható interjúban elmondta, imponál számára, hogy az egyik legcsinosabb labdarúgónak tartják – a horvát válogatottban tavaly novemberben mutatkozott be (ott 11-es számmal láthatjuk őt), s második meccsén betalált a Moldova elleni 4–0-ra végződő vb-selejtezőn.

Ana Markovic elárulta, nem tetszik nekik, hogy sokan úgy akarnak a menedzsere lenni, hogy soha nem látták őt játszani. Szerinte ezek az emberek csak a meggazdagodási lehetőséget látják benne a közösségi oldalakon keresztül.

Markovic – aki gyermekkorában tornázott, a futballt pedig 14 évesen kezdte el – Zürichben született, de mindig is horvát válogatott akart lenni. Ronaldóval kapcsolatban hozzátette, a fegyelmezettsége és a gondolkodásmódja miatt tartja őt a példaképének, de Luka Modricot is kedveli.


A Grasshoppers játékosa modellkedik is, és megemlítette, sokan Alisha Lehmannhoz hasonlítják őt, aki szintén gyönyörű futballista. Amennyiben viszont választania kellene, hogy a milánói divathéten mutathatná meg magát vagy egy Premier League-ben szereplő csapathoz szerződhetne, például a Chelsea-be, akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választaná.

Markovic reakciója arra, hogy Ronaldo már 59 mesterhármasnál tart.


Legfrissebb hírek

Labdarúgás: másodszor is kikaptak a belgáktól az U17-es lányok

Utánpótlássport
11 órája

„Nem hiányzik az edzősködés” – Jürgen Klopp félti a futball jövőjét

Minden más foci
2025.09.30. 11:20

Labdarúgás: ezer fölötti fiatalperc az NB I 8. fordulójában

Utánpótlássport
2025.09.30. 09:05

Kiütéses győzelmet aratott az FTC, az MTK és a Puskás Akadémia is a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.09.27. 19:41

Labdarúgás: öt gólt rúgott a bolgároknak az U15-ös leányválogatott

Utánpótlássport
2025.09.27. 15:59

Cristiano Ronaldo fejesével duplázta meg előnyét az Al-Naszr Benzemáék ellen

Minden más foci
2025.09.26. 21:26

Labdarúgás: az U17-es fiúk kikaptak, az U15-ös lányok nyertek

Utánpótlássport
2025.09.25. 19:59

Wayne Rooney: Azt hiszik, nem kedvelem Cristiano Ronaldót, de ez nem igaz...

Minden más foci
2025.09.25. 13:11
Ezek is érdekelhetik