Barcelona: 25 millió euróért érkezhet a válogatott támadó

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2020.09.06. 12:49
null
Wijnaldum és Depay (jobbra) együtt mehet Barcelonába? (Fotó: AFP)
Az FC Barcelona 25 milliós ajánlatot készül tenni a francia Lyonnak a holland Memphis Depay játékjogáért – írja a La Vanguardia saját értesüléseire hivatkozva.

 

Mint, ahogy arról már augusztusban beszámoltunk, a Barcelona új vezetőedzője, Ronald Koeman Memphis Depay személyében honfitársával erősítené meg a katalánok támadósorát.

A barcelonai La Vanguardia értesülései szerint a Barca az 51-szeres holland válogatott játékosért 25 millió eurós ajánlatot készül tenni a francia Lyonnak, amelyhez 2021-ig köti a szerződése. Memphis Depay piaci értékét 44 millió euróra becsüli a Transfermarkt, így ha valóban az előbb említett áron vinné őt el a Barca, az igencsak kedvező üzlet lenne a részükről.

Koeman jól ismerheti Depayt, hiszen a holland válogatottnál is együtt dolgoztak. Ráadásul a hírek szerint a Barcelona vezetőedzőjének terveiben szerepel a Liverpoollal remek idényt záró, szintén holland Georginio Wijnaldum szerződtetése is (neki is 2021-ig szól a szerződése jelenlegi klubjánál).

 

Legfrissebb hírek

Inigo Martínez hosszabbított a Barcelonával – hivatalos

Spanyol labdarúgás
3 órája

Ezért nem vett részt Raphinha a keddi BL-meccs előtti összetartáson

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 14:52

Raphinha: Minden címre esélyesek vagyunk

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 22:07

Egy félidő alatt elintézte a Barcelona a Benficát

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 20:50

Egyelőre Raphinha nélkül készül a Barcelona az esti BL-meccsre

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 13:36

Kulcsfontosságú napok előtt a Barcelona, csodát tenne a Leverkusen és a Feyenoord

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 09:29

Joan Laporta klubelnök és a teljes spanyol liga a Barcelona elhunyt csapatorvosát búcsúztatja

Spanyol labdarúgás
2025.03.09. 13:03

Gyászol a Barcelona, elhalasztják az Osasuna elleni mérkőzést

Spanyol labdarúgás
2025.03.08. 20:52
Ezek is érdekelhetik