Franciaország: Pogba sérült, kihagyja a válogatott meccseket

Paul Pogba ezúttal biztosan kihagyja a francia válogatott meccseiet (Fotó: AFP)
A francia labdarúgó-válogatott hivatalos Twitter-csatornáján közölte, hogy Paul Pogba sérülés miatt kihagyja a nemzeti csapat soron következő mérkőzéseit. A hírt a középpályás klubja, a Manchester United is megerősítette.
Magáról a sérülésről annyit tudni, hogy Pogba bokájával van gond, ám sem a pontos diagnózist, sem a kényszerpihenő várható hosszát nem ismertették a franciák. Helyére az Arsenal játékosát, Mattéo Guendouzit hívta be a keretbe Didier Deschamps szövetségi kapitány – a 20 éves futballista még nem léphetett pályára hazája válogatottjában a felnőttek között. A helyettes már meg is érkezett a válogatott Clairefontaine-i edzőközpontjába.
A világbajnok csapat szeptember 7-én Albániával, három nappal később Andorrával csap össze Európa-bajnoki selejtezőn – mindkétszer hazai környezetben.
EB-SELEJTEZŐK
H-CSOPORT
Szeptember 7., 20.45: Franciaország–Albánia
Szeptember 10., 20.45: Franciaország–Andorra
Legfrissebb hírek

Arne Slot: Nem vagyunk elég jók, cselekednünk kell!
Angol labdarúgás
2025.10.17. 12:04

Gyász: elhunyt a bolgár szurkoló, Manchester United
Angol labdarúgás
2025.10.16. 19:32
Ezek is érdekelhetik