Videó: elképesztő skorpiórúgás – csodagólt lőtt az ausztrál
Riley McGree, az FC Bruges labdarúgója jelenleg kölcsönben az ausztrál Newcastle Jetset erősíti. A 19 éves ausztrál középpályás a Melbourne City elleni élvonalbeli bajnokin gyönyörű – és egyben nagyon fontos – gólt jegyzett: 15 méterről egy skorpiórúgással talált be az ellenfél kapujába.
A mérkőzés 57. percében ezzel a góllal egyenlített a Newcastle Jets, amely 2–1-re meg is nyerte a találkozót, így bejutott a rájátszás döntőjébe, amelyben Melbourne Victoryval találkozik.
„Ahogy nézem a visszajátszást, szerintem így akartam… Ez remek eredmény, srácok, jövő héten megnyerjük a nagydöntőt” – kommentálta a gólját a Twitteren Riley McGree.
A Melbourne Victory a Sydney FC-t győzte le az elődöntő másik mérkőzésén, amely szintén tartogatott egy érdekes gólt. A Melbourne 2–1-re vezetett, amikor a második félidő hosszabbításának 5. percében a Sydney öngóllal egyenlített. Hiába, mert az ezt követő hosszabbításban a Melbourne szerzett egy gólt, ezzel 3–2-re megnyerte a meccset.
A SYDNEY EGYENLÍTŐ GÓLJA
Legfrissebb hírek

Videó: a Roma szélsője „elfelezte” a skorpiórúgást
Olasz labdarúgás
2016.07.12. 14:40

Videó: az edző egyetlen mozdulattal elvitte a show-t
Minden más foci
2016.07.04. 12:52
Ezek is érdekelhetik