Eurofutball: hiába Nikolics gólja, megszakadt a szép sorozat

2016.12.02. 22:30
Nikolics Nemanja gólt szerzett, csapata, a Legia Warszawa mégis csupán 2–2-es döntetlenre volt képes alsóházból érkező vendége, a Wisla Plock ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 18. fordulójának pénteki játéknapján.

Nikolics Nemanja a 10. percben fejjel szerezte meg a vezetést csapatának, de hiába talált be a második félidő elején Kasper Hämäläinen is, a vendégek képesek voltak ledolgozni kétgólos hátrányukat.Nikolics Nemanja a 10. percben fejjel szerezte meg a vezetést csapatának, de hiába talált be a második félidő elején Kasper Hämäläinen is, a vendégek képesek voltak ledolgozni kétgólos hátrányukat.

Az idénybeli kilencedik bajnoki gólját szerző Nikolicsot a 65. percben, 2–1-nél lecserélték, csapata öt egymást követő győzelem után veszített pontot a bajnokságban.

LENGYELORSZÁG, 18. FORDULÓ
Legia Warszawa–Wisla Plock 2–2
Nieciecza–Zaglebie Lubin 0–1
Az élcsoport: 1. Lechia Gdansk 36 pont (17 mérk.), 2. Jagiellonia 33 (17), 3. Nieciecza 30, 4. Legia 29, …14. Wisla Plock 18

ROMÁNIA.
19. FORDULÓ

CSM Iasi–Concordia Chiajna 1–0 – Bőle Lukács végig a pályán volt az egygólos győzelmet arató jászvásári csapatban.