Felkészülés: először nyert a Wisla, Guzmics kezdett

2015.07.08. 13:37
Első nyári felkészülési mérkőzését nyerte meg szerda kora délután a Guzmics Richárdot az első félidőben bevető Wisla Kraków labdarúgócsapata, amely 2–0-ra nyert a cseh másodosztályú MFK Karviná ellen.

A végeredmény már a szünetre kialakult, a középpályás, Rafal Boguski a 6., míg a center, Maciej Jankowski a 30. percben volt eredményes. A szünet után a magyar védő mellett további három játékos nem ment ki a pályára a folytatásra.

A krakkóiak a felkészülési időszakban döntetlent játszottak a lengyel másodosztályú Zaglebiem Sosnowieccel (1–1), majd 1–0-ra kikaptak a legutóbbi idényben a szlovák élvonal hatodik helyén végző, de onnan kizárt kassaiaktól (MFK Kosice). A Wisla a szezon előtti utolsó felkészülési találkozóját a cseh élvonalbeli Baník Ostrava ellen játssza szombaton.