PSG: az Arsenal vagy a Chelsea januárban viheti Rabiot-t

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.06. 09:55
Angol sajtóhírek szerint az Arsenal vagy a Chelsea januárban viheti Adrian Rabiot-t, a PSG 19 éves labdarúgóját, miután a középpályás nem került be a BL-keretbe, és hiába a klub ragaszkodása, nem áll szándékában meghosszabbítani 2015 nyarán lejáró szerződését.

Laurent Blanc-nál Thiago Motta, Blaise Matuidi, Marco Verratti és Yohan Cabaye is Rabiot előtt áll a házi rangsorban, így viszont kevés játéklehetőség jutna a védelemben is bevethető futballista számára. A Paris St.-Germain már a jövőre gondolva, a jövő csapatát építve marasztalná, Rabiot viszont menne. Értékét most 4.5 millió euróra teszi a transfermarkt.de, a PSG januárban válthatja pénzre utoljára a játékjogát.

Neves érdeklődőkben aligha lesz hiány, már a nyári átigazolási időszakban felvetődött az említett két londoni nagyklubon kívül a Juventus, a Roma, illetve a Tottenham is mint lehetséges kérő.

Legfrissebb hírek

Csillogó nevek helyett csillogó középpálya a PSG-nél

Bajnokok Ligája
23 órája

Real Madrid, Liverpool, Chelsea, Arsenal – sorban állnak az elitklubok a Bournemouth védőtehetségéért

Spanyol labdarúgás
2025.05.13. 18:47

Szoboszlai gólpassza után született meg a Liverpool második gólja

Angol labdarúgás
2025.05.11. 18:01

Arne Slot felrázná a rangadóra a bajnok Liverpoolt

Angol labdarúgás
2025.05.11. 09:23

Ligue 1: Negóék meccse félbeszakadt, aztán folytatódott, és kikaptak a Marseille-től

Francia labdarúgás
2025.05.10. 23:52

Három ember kórházba került a BL-elődöntőt követő párizsi ünneplés során

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 20:02

Dupla Tízes: minden idők egyik legjobb elődöntője után Inter–PSG a BL-fináléban

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 19:48

Donnarumma: Mbappé nélkül egységesebb a PSG

Bajnokok Ligája
2025.05.08. 12:38
Ezek is érdekelhetik