Jól sepert az új seprű

THÉKES ISTVÁNTHÉKES ISTVÁN
2007.02.22. 01:20
A keddi edzőváltás után a Nyíregyháza ellen már a Pick korábbi balszélsője, Vladan Matics dirigálta a Tisza-parti csapatot. A szegediek az első játékrészben csak szenvedtek, a szünetben azonban használt a Zoran Kurtes helyére kinevezett volt játszótárs útbaigazítása, hiszen a házigazda 10–0-s rohammal vette el a szabolcsiak kedvét a játéktól.PICK-SZEGED - NYÍREGYHÁZI KSE 38–26
(20–16)
Szeged, 800 néző. V: Baranyi, Szloska
SZEGED: SZENTE – Bendó 2, Krivokapics 6 (2), ANDJELKOVICS 6, Djurkovics 2, ILYÉS 7, VADKERTI 6. Cs: Csalics (kapus), Bajusz 1 (1), Herbert 3, Berta, Lele 2, Ferenczi 1, Sutka 2. Edző: Vladan Matics
NYÍREGYHÁZA: Lencsés – Nagy Cs. 2, GAMRAT 6, Szabó Cs., Kopco, KLEIS 7 (1), Kalous 3. Cs: Nagy L. (kapus), Ulics 3, Varga L. 4 (1), Oláh B. 1, Varga Zs. Edző: Jano Pál

Az eredmény alakulása. 5. p.: 3–3. 9. p.: 7–5. 14. p.: 11–8. 20. p.: 14–9. 26. p.: 16–14. 35. p.: 22–17. 46. p.: 32–17. 50. p.: 33–19. 55. p.: 36–22
Kiállítások: 14, ill. 2 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/2

Mestermérleg
Vladan Matics: – Az első félidőben görcsösen játszottunk, és nekem is idegen volt a feladat. A szünetben megtaláltuk a közös hangot.
Jano Pál: – Harminc percen át bírtuk a tempót. A pihenő után jó ritmusban kézilabdázott a Szeged.