Minden jó, ha jó a vége

Tudósítónktól TudósítónktólTudósítónktól Tudósítónktól
2006.10.07. 00:38
A Miskolcon lejátszott találkozón a hazaiak már 3–0-ra vezettek, aztán a vendégek két percen belül kiegyenlítettek, ám végül a közönség támogatását élvező Jegesmedvék, helyzeteiket kihasználva, kiharcolták a győzelmet. MISKOLCI JEGESMEDVÉK - FEHÉRVÁRI TITÁNOK 6–4
(2–0, 1–3, 3–1)
Miskolc, Jégcsarnok, 300 néző. V: Bek, Marek, Németh
MISKOLC: Dusek – Pócs (2), HORNYÁK (1), BÉRES 3, OROSZ (5), KOCSIS 2 (3), Láda P., Csaba, Lukács, Sike, Kállai, Nagy Z., Láda B., Egri 1, Németh, Popovics, Nagy G., Marosi, Polányi, Kiss A., Dányi, Srácz (kapus). Edző: Jan Faith
FEHÉRVÁR: BECZE – Kis-Juhász, Somogyi, Roczanov, Szűcs, Molnár, Barabás (1), Bedő, Hegyi (1), FEIL 1 (1), SOFRON 2, Pintér, Sárközi, Németh P., Nagy G. 1, Kóger, Hortolányi, Kelemen, Kertész, Szabó J., Csendes, Smeretei (kapus). Edző: Kóger István
Kiállítások: 22, ill. 26 perc

Mestermérleg
Jan Faith: – Nagyon jól kezdtünk, de a fejekben később nem volt rend. A harmadik harmadban ismét magunkra találtunk, és megérdemelten nyertünk.
Kóger István: – Fatális egyéni hibák miatt veszítettünk.