Egri henger

FESZTBAUM BÉLAFESZTBAUM BÉLA
2006.01.20. 01:29
Az Eger minden tekintetben messze felülmúlta az OSC-t a 12. fordulóból előrehozott bajnoki mérkőzésen. A hevesieknek volt alkalmuk bőven a gyakorlásra, így az emberhátrányos helyzetek kivédekezésére, a gyors lefordulásokra. A házigazda csak a negyedik negyedben tudott olyan ellenállást tanúsítani, amellyel próbára tette a vendégeket. OSC-KAPOSVÁR - BRENDON-FENSTHERM-ZF-EGER 7–21
(1–6, 1–4, 1–6, 4–5)

Hajós uszoda, 100 néző. V: Erdős, Vojvoda
OSC: Tory – HANGODY L. 3, Ibolya, Balla, Gyarmathy, Tiba 1, Hangody Gy. Cs: Szentes (kapus), Békési, Major, Ürögi 1, Keszthelyi 2, Tapasztó. Játékos-edző: Ürögi Zsolt
EGER: Decker A. – DECKER Á. 3, KISS CS. 4, Hegedűs 2, Baco 1, KIS G. 3, Mackeben 1. Cs: Czigány, Nyéki, Seress 1, Gór-Nagy 2, MATAJSZ 2, Bálint 2. Edző: Gerendás György, Tóth Kálmán
Gól – emberelőnyből: 11/2, ill. 6/5
Ötméteresből: 2/2, ill. 2/2
Kipontozódott: Balla (19. p.)
Kiállítva (cserével végleg): Bálint (26. p.)