Feigl Imre, a balszerencsés

B. K.B. K.
Vágólapra másolva!
2005.06.09. 22:18
Címkék
Nem tartozik a szerencsés kosarasok közé Feigl Imre, a Falco játékosa, ugyanis az utóbbi időben törzsvendégnek számít az orvosi rendelőkben.
A center pechszériája a Debrecen elleni negyeddöntőben kezdődött, amikor orr- és orrsövénytörést szenvedett. Azóta a zalaegerszegi kórházban már át is esett egy sikeres műtéten, ám mielőtt bekapcsolódhatott volna a Falco munkájába, otthonában szögbe lépett, és ismét kórházba került. Ezúttal nem volt szükség operációra: egy tetanuszinjekció és néhány napos pluszpihenő elégségesnek bizonyulhat a felépüléshez. A Falco háza táján egyébiránt jelenleg a tárgyalásoké a főszerep.A szombathelyi klub vezetői ezúttal is abban bíznak, hogy sikerül együtt tartaniuk a gárda magyar magját. Természetesen elsősorban a két válogatott, Kálmán László és Pankár Tibor aláírására várnak, ugyanis köréjük szeretnék építeni a csapatot.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a férfibajnokságot?

Írja be az itt látható számot!

Szavazás

Melyik csapat nyeri a férfibajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Az NSO ajánlja:

Tabella, fordulóról fordulóra
Adatbank

MAGYAR KUPA
A JÁTÉKVEZETÔK

Bajnoki múlt:
Férfi NB I, 2003-2004
Férfi bajnokcsapatok, 1933-

Kosárlabda-lexikon

Kosárlabda-fórumaink
Legfrissebb hírek

A magyar női vízilabda-válogatott húsz góllal verte Japánt a vizes vb-n

Vizes vb 2025
1 órája

Davide Lanzafame: Egyik álmom, hogy a Honvéd edzője legyek; Matheus Saldanha eladásából a Fradi után az NB I is profitálhat

E-újság
8 órája

Svédország jutott be a negyeddöntőbe a C-csoport győzteseként a női labdarúgó Eb-n

Minden más foci
8 órája

Vasárnapi sportműsor: PSG–Chelsea és Sinner–Alcaraz döntők

Minden más foci
8 órája

Mátyás és Funar városában – Ballai Attila publicisztikája

Európa-liga
8 órája

NB II-es felkészülés: a Videoton két meccset nyert meg szombaton, kétszer játszott a Honvéd is

Labdarúgó NB II
9 órája

Kosárlabda: győzelemmel kezdett az U19-es leányválogatott a brnói vb-n

Utánpótlássport
9 órája

„Senki sem áll a klub érdekei felett” – a Sporting klubelnöke Gyökeres átigazolásáról

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik