AstraZeneca csarnok, 100 néző. V: Árkovics, ifj. Halassy, Stadler
FERENCVÁROS: Bán – Hajdu, Bognár, KASZALA 1, HOFFMANN (2), SÁNDOR 2 (1), Ancsin L., Székely Mádai, Iljin, Gergely, Jánosi, Holló (1), Serdült, Feil (1), FEKETE 1, Bálint, Kakas, Nagy L., Farkas, Kiss G. Edző: Szergej Oreskin
ZAGREB: Belic – JACMENJAK 2, Duretic, SMOJVER (2), Pokos, Plahutar, Smerbelj, Remenar, Muslim, SKRGATIC, Piragic, Surman, Sakovic, ROJSEK 1, Novak, Lovrentic. Edző: Sven Skrgatic
Kiállítások: 14 perc, ill 14+10 perc fegyelmi (Smojver)

Kirobbanó energiával kezdett a Ferencváros, s nyomban a kapuja elé ragasztotta a zágrábi csapatot, aminek máris két gól volt a gyümölcse. A pályán kemény küzdelem zajlott, szinte mindig ültek néhányan a büntetőpadokon. Ha pedig éppen nem egymást nyûtték a játékosok, akkor Smojver a vezetőbírót kergette meg, amiért tízperces kispadra szóló számûzetés lett a jutalma. A középső harmadot a vendégek is impulzívabban indították, játékuk feljavult, s veszélyessé váltak Bán kapujára. Mi több, a 7. percben Jacmenjaknak köszönhetően szépíteni is tudtak, majd a 11. percben újabb találatot könyvelhettek el. Rövid időre úgy tûnt, átvették a horvátok az irányítást, de néhány perccel később Katonának sikerült bevenni a ketrecüket (4–2), így inkább a kiegyensúlyozott játék volt a helyes kifejezés. A záró játékrészben egy vendéggól után Árkovics játékvezető felfedezte, hogy a pályán kéttenyérnyi felületen hiányzik a jég, így a bírók lefújták a mecscset.