Beckham: Ronaldo a legjobb!

SZ.G. SZ.G.SZ.G. SZ.G.
Vágólapra másolva!
2003.07.24. 11:13
Címkék
Ha lassan is, de végre elcsitultak David Beckham Madridba igazolásának hullámai (a Manchester jól elvan a Spice Boy nélkül, a Real is újra mozgolódik a játékospiacon), így már lehet egy kicsit a váltás szakmai vonatkozásairól is beszélni.
A Real Madrid honlapján Santiago Siguerónak adott interjújában a középpályás beszélt új csapattársairól, edzőjéről és saját várható szerepéről.
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
Egy kép a hisztéria korából: Beckham bemutatása
"Úgy vélem, Ronaldo a világ legjobb futballistája, és idén ezt be is bizonyította a Realban. Már alig várom, hogy kiszolgálhassam jobbnál jobb labdákkal, gólpasszokkal. Nagyon komoly sérülés után tért vissza, és hihetetlenül jó állapotba került. Megmutat mindent, amit tud."

"Raúl más stílusban játszik, mint Ronaldo. Keményen dolgozik, mindenkinél keményebben, kilencven percen keresztül. Ésszel játszik, és mindig higgadt marad. Remek futballista!"

"Sokan azt mondták, hogy Luis Figo helyére jöttem Madridba, de ez nem így van. A világ egyik legjobb játékosa, megtiszteltetésnek veszem, hogy egy csapatban játszhatok vele."

"Zinedine Zidane úgy mozog játék közben, mint egy balett-táncos. Ahogy fut, ahogy kezeli a labdát, ahogy passzol, minden, amit csinál… Bizonyos értelemben a riválisom, de csak az számít, hogy most mind ugyanazért a klubért küzdünk. A pontrúgásai fantasztikusak, és mindig ő irányítja a játékot. Elképesztően jó játékos…"

"Őszintén meglepődtem azon, hogy Carlos Queiróz, a Manchester másodedzője lett a Real vezetőedzője. Ez hatalmas kihívás számára. Nekem nagy segítséget jelent a személye, főleg az elején, hiszen még spanyolul sem tudok. Fantasztikus munkát végzett Manchesterben, elsősorban a védekezésünk terén, de más területen is. Itt Madridban is nagyot fog alkotni, hiszen nagy lehetőség egy ilyen jó játékosokból álló csapatot edzeni."

"Még nem beszéltünk arról, milyen poszton fogok játszani. Előbb még be is kerülnöm a csapatba… Komolyan, ebben az együttesben az a jó, hogy valóban mindenkinek meg kell küzdenie a helyéért."
Legfrissebb hírek

Hiába Haaland rekordja, a Man. City nem bírt a Brightonnal

Angol labdarúgás
13 perce

Niké Liga: Dunaszerdahely–Zsolna

Minden más foci
17 perce

Alpesisí-vk: Odermatt sorozatban negyedszer nyert összetettben

Egyéb egyéni
25 perce

A fáradt Bayern München nem bírt az Union Berlinnel, Schäfert lecserélték

Német labdarúgás
41 perce

Gyorskorcsolya: Kim Minseok 12. 1000 méteren a vb-n

Téli sportok
48 perce

Kézilabda: esztergomi lányok nemzeti színekben

Utánpótlássport
1 órája

Balogh Botondék a hajrában egyenlítettek a sereghajtó otthonában

Olasz labdarúgás
1 órája

NOB: Thomas Bach szerint orosz álhírkampány állt a bokszolók nemi vitája mögött

Ökölvívás
1 órája
Ezek is érdekelhetik