NB I/B - Balassagyarmat-Vasas 2-0

BALÁS RÓBERTBALÁS RÓBERT
2002.11.30. 21:22
GÓLSZERZŐ
Szalánszki az 51. percben Havrán átadása után 14 méterről, a balösszekötő helyéről laposan a hosszú sarokba lőtte a labdát (1–0). Havrán a 61. percben Mohácsi balról kapu elé ívelt szabadrúgását követően négy méterről a jobb felső sarokba fejelt (2–0)

SÁRGA LAP
Szalánszki (műesésért) a 65., Fabró (felvágta Havránt) a 68., Kerényi (letalpalta Szilágyit) a 86. percben

SZÖGLETARÁNY: 2:5 (1:3)

A mérkőzésen végig "iszapbirkózás” zajlott, ez a talaj a hazaiaknak kedvezett, és a második félidőben eldöntötték a mérkőzést. Az angyalföldieknek csak szórványos ellentámadásokra futotta erejükből.

Mestermérleg

Gergely Károly: – A mély talajhoz mi jobban alkalmazkodtunk, több helyzetet dolgoztunk ki, ezért, úgy érzem, sikerünk megérdemelt.
Antal Péter: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de sajnos kimaradtak a helyzeteink. A szünet után két potyaízű gól döntötte el a küzdelmes mérkőzés sorsát.