Celldömölk-Kaposvár 3-2 (2-2)

A mérkőzésről tudósított: KISS ÁRPÁDA mérkőzésről tudósított: KISS ÁRPÁD
2002.07.27. 21:32
GÓLSZERZÔRajczi a 8. percben a Bajiról kipattant labdát öt méterről lőtte a kapu jobb oldalába (0–1). Csernák a 12. percben a balösszekötő helyén kiugrott és 15 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt (1–1). Takács Szilárd a 22. percben 16 méterről laposan a kapu bal oldalába helyezett (2–1). Rajczi három méterről a hálóba emelt (2–2). Hollósi a 67. percben Csernák jobb szélről laposan belőtt labdáját nyolc méterről lőtte a hálóba (3–2) SÁRGA LAPPetrók (reklamálásért) a 13., Rajczi (Lengyel letalpalásáért) a 40., Anghel (reklamálásért) a 68., Tóbiás (Tóth B. buktatásáért) a 70., Baji (dulakodásért) a 80. percben KIÁLLÍTVARajczi (második sárga lapjáért) a 80., Máté (Mariust hátulról felrúgta) a 93. percben SZÖGLETARÁNY: 2:2 (1:1)Az újjászervezett hazai csapat a találkozó első percében kapkodva játszott. Játékán meglátszott az összeszokottság hiánya. Ezt a lehetőséget használta ki a kaposvári gárda. A 8. percben a celldömölki védők hibáztak, és Rajczi Péter révén a vendégek megszerezték a vezetést. De nem sokáig kellett várni a szépszámú, lelkes hazai szurkolótábornak az egyenlítő gólra: négy perc múlva Csernák József révén sikerült egalizálni a mérkőzés állását. Ezután a celldömölkiek birtokolták többet a labdát, és egy gyors, formás támadás végén Takács Szilárd jóvoltából a vezetést is megszerezték. A gól után kiegyenlített lett a játék képe. Szünet után a Kaposvár kezdett jobban, mezőnyfölényt harcolt ki, s ez meghozta eredményét. A szemfüles Rajczi jóvoltából a 63. percben sikerült egyenlítenie a Kaposvárnak. Ezután ismét a celliek percei következtek, és a csereként beállt Hollósi Ferenc első labdaérintése után a hálóban kötött ki a labda. Jó cserének bizonyult… A hajrában ismét a Kaposvár került mezőnyfölénybe, megpróbált mindent az egyenlítés érdekében, de nem járt sikerrel. Sőt a felfokozott idegállapotban küzdő vendégcsapat játékosai közül két labdarúgó végül a kiállítás sorsára jutott. MESTERMÉRLEGHorváth Tamás: – Taktikusan, fegyelmezetten és lelkesen játszottunk. Döntőnek bizonyult, hogy vesztett állásból fordítani tudtunk, és a vendégcsapat egyenlítése után a csereként beállt játékosom első labdaérintésével győztes gólt szerzett. Megérdemelten nyertük a találkozót.Kovács Kálmán: – A kártya mondása ránk nézve igaznak bizonyult, mert az első nyerő vesztesként hagyta el a küzdőteret.